Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy álmomban...

Azt álmodtam hogy álmomban meghaltam és szellem lettem, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Ezt nem először álmodom.

2013. febr. 18. 21:40
 1/7 Mirk ***** válasza:
Minden jel szerint van egy visszatérő álmod.
2013. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez mit jelent?
2013. febr. 18. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Álmunkban a lelkünk elkalandozika lelkek világába. Lehet, hogy annyira messzire kalandoztál el, hogy nehezen találtál vissza. De ne aggódj, visszatalálsz mindig, mert van egy ezüst - nek nevezett szál, ami odaköt és visszahoz.
2013. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyszer volt hogy álmomban meghaltam, de ez nagyon durva volt és nagyon részletes, mint hogy itt ülök olyan valóságos volt. Ez az álom még tavaly volt és ebben az álmomban szellemként bolyongtam és nagyon zaklatott és mérges voltam hogy meghaltam, tudtam hogy még rengetek dolgot meg kell tennem és ezt nem tudtam elfogadni. Nagyon de nagyon hosszú volt ez az álom, másnap sírva ébredtem fel és meglepődtem hogy élek, de ugyanakkor örültem hogy nem haltam meg és olyan hálás voltam az életemért mint még soha. Ma is álmodtam azt hogy meghalok és szellem vagyok, viszont ez alig volt valóságos és semmilyen érzés nem társult hozzám, kb annyira volt valóságos mint hogy most becsukom a szemem és odaképzelem magamat mondjuk a falunk melletti tó közélébe csak hogy érzékeltessem, bocs ha értelmetlenül fogalmaztam de nem igazán lehet elmondani hogy mennyire valóságos és durva volt az az álmom amit tavaly álmodtam és szinte teljesen valóságos volt.
2013. febr. 18. 22:37
 5/7 A kérdező kommentje:
Előző válaszomat annyival kiegészíteném hogy a tavalyi álmomban láttam magamat felülről, a testem mellett hogy gyászolnak, eltemetnek, sajnálnak stb. Ha erre gondolok mindig akaratlanul elkezd könnyezni a szemem és egy nagyon furcsa érzés lesz rajtam úrrá.
2013. febr. 18. 22:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha közben jól érzed magad azt jelenti jó napod volt.

Ha nem érezted jól magad akkor nemkéne mindent összeenni lefekvés előt.

2013. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még ha rossz is volt, érdekes lehetett az az álom. Lrehet, hogy tényleg kimentél a testedből, és visszajöttél.
2013. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!