Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ha meghaltam,...

Mit jelenthet ha meghaltam, felrobbantam álmomban és puszta tudatként léteztem tovább?

Figyelt kérdés

hazafelé mentem az utcán. közel voltam a helyi focipálya magas rácsához, amikor egyszercsak hallottam valamit a hátam mögül, rögtön tudtam hogy egy bomba, de mielőtt egy mozdulatot is tehettem volna felrobbantam. megijedtem, tudtam hogy meghaltam, de nem fájt, nem volt vér, csak egyszeriben megszűnt a testem létezni, és a tudatom maradt csak meg. kicsit sajnáltam hogy vége az életemnek, de ugyanakkor rögtön kíváncsivá tett mi következik most. egy marék levegő voltam, csupasz tudat. rögtön el is kezdtem felszállni a levegőben, át a rács fölött és keresztül rajta. egyre gyorsabban, egyre nagyobb távot tettem meg a vidék fölött, hatalmas sziklafalak amik eddig áthatolhatatlanok lettek volna kevesebbek voltak mint egy lépcső, és túlhaladva rajtuk lassan elértem a felhőkig. a napfelkeltét láttam, olyan volt, mintha a világ kezdetén lennék, gyönyörű volt. elől a napfelkelte, lent a vidék, felül pedig már a világűr látszott. sajnáltam hogy meghaltam de örültem hogy ezt láthatom, és hogy most mindent felfedezhetek felülről a világon, sőt akár az egész világűrt is. összességében szomorú volt de érdekes és megható.

mikor felébredtem őrülten zakatolt a mellkasom, bizsergett meg zsibbadt az egész testem, soha nem ébredtem még így.



2013. febr. 6. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet, hogy egy előző életedet élted át megint.
2013. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Álmodban nem is létezik a tested, csak az a része, amelyikre álmodan direkt odafigyelsz.
2013. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

álmomban nyilván csak fejben vagyok ott, de én sosem álmodtam még azt hogy egyáltalán nincs testem, és szerintem nem is túl gyakori..


egyéb ötletek? akár arra hogy mért ébredtem úgy?

2013. febr. 6. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Erről szólt a történet. Képes voltál igaznak elfogadni, nem volt semmi belső kényszer, ami ragaszkodott volna a testtől elválaszthatatlan tudat koncepciójához. Hogy ezt mi tette lehetővé ott, a saját álmod világában? Természetesen te.
2013. febr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Skywalker33 ***** válasza:
52%

jó kezdet! :)

Tudat vagy a test eszköz ennyit jelent.

Ha elhagyod a tested figyelj oda hogy a Föld maradjon a szemed előtt mert különben nem tudsz visszajönni.

csá.

T :)

2013. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Gratula! Test elhagyásod volt álmodban. Van aki évekig "gyúr" rá.
2013. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én egyszer nagyon beszívtam, és akkor elhagytam a testemet de ezt sajnos rajtam kívül senki nem vette észre.
2013. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csubii11 válasza:

A tudós emberkék felfedezték, hogy amikor álmunkban meghalunk és felijedünk és a testünk 'ránt' magunkon egyet az azért van mert az hiszi tényleg haldoklunk! (tapasztalat)


Na és neked ugye nem volt tested és mikor felébredsz, akkor 'újra van' és ezt valahogy fel kell dolgoznod!

Nekem ez a tippem!(:

2013. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 jácint78 válasza:

lehet hogy vágytál már megismerni milyen lehet a halál után,

és valamelyik ősöd megtapasztalását kaptad meg, nem haltál meg csak természetfeletti kapcsolatod volt hogy elgondolkodj a sorsod folyásáról? érdekel amúgy a tudomány?

2015. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!