Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Másfél millió forintot mibe...

Másfél millió forintot mibe tennétek, ami jól fial? Reményeim szerint hosszú távon sem kellene hozzányúlnom.

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 19:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Attól függ, mekkora kockázatot mersz vállalni!

A FOREX (online devizakereskedés) ügyletekkel rövid távon nagyon magas hozamot lehet elérni, de elég nagy a kockázat is. De magad kereskedj, brókerre ne bízd a pénzed!

2012. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Add nekem es adok evi 15% kamatot.
2012. júl. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Add nekem és nem lesz rá többet gondod.
2012. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ültess egy erdőt,vagy valami ilyesmi,tüzifa mindig fog kelleni
2012. júl. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kösz, kedves 2. és 3.! :)

Ilyen tanácsot sokat kapok...

Erdőt nem szeretnék. :(

Forex-et tanulmányozom!

Köszi!

Írjatok még, lehetőleg kicsit hasznosabbakat, mint a 2., 3.! :)

2012. júl. 21. 15:31
 6/20 anonim ***** válasza:
Banknál jobb kamatot ajánlok ennyi a max. amit mondani tudnék, ez is egy ötlet volt ne hurrogd le, ez legalább fix meg amúgy se fognak itt tülekedni az emberek hogy az üzleti ötletüket megosszák veled max. ha befektető vagy akkor...
2012. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Azt mondja erdőt nem szeretnék :DD

Hát ez hülye,nem az a kérdés mit szeretnél,hanem mi az amibe biztos pénz van....

2012. júl. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Utolsó: te is elmondod a véleményedet, én is. Szóval: erdőt továbbra sem szeretnék. (még ha van is benne pénz)

Szóval? Valakinek valami olyan ötlete, amit megosztana velem?

2012. júl. 21. 18:56
 9/20 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem,hogy nem az a lényeg,hogy mi az amibe biztos pénz van, a legkisebb rizikó nélkül,és minél több pénzt hoz??
2012. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kérdező szerintem számodra az lenne a legjobb ha lekötnéd egy bankban a pénzed.


Mert nem fogsz úgyse olyan dolgot találni ami "jól fial" és "hosszú távon sem kell hozzányúlnom" mert vagy az egyik vagy a másik...


Ami jól fial azzal foglalkozni is kell.

Vagy marad a másik beteszed a bankba és hosszú távon se kell hozzányúlni.


//szerintem ennél meg már jobb ha vkinek szerződés keretében odaadod mert a bankoknál most 10% alatti a hozam, ezért is írtam fent azt amit fent - a 15% majdnem néhol a duplája //

2012. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!