Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodom a holnapot?

Megálmodom a holnapot?

Figyelt kérdés
Néha álmomban megálmodok valamit ami másnap vagy egy hét múlva megtörténik.Miért van ez?
2013. febr. 25. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te egy médium lehetsz. Csak nem tudsz rejtett képeségeidröl, de felszinre törnek azok is hamarosan. És ha lesz egy lottó húzásos álmod jegyezd meg a számokat te semilyen estre se ted meg mert szerencsétlenséget hoz inkább küld el nekem.
2013. febr. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyeneket nem szoktam álmodni,csak kisebb dolgokat.pl egyszer azt álmodtam hogy apámmal mentünk valamelyik haverjához és történt valami rossz (azt nem álmodtam meg csak éreztem)2nap után memtünk apámmal és leesett a haverja a létráról.
2013. febr. 25. 15:42
 3/7 ájszíjú válasza:
94%
én egyszer azt álmodtam,hogy felkelek és tényleg felkeltem. Elég durva volt
2013. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is álmodtam már olyat, ami egy az egyen ugyanúgy megtörtént 1 hónapon belül, itt olvashatsz róla, hogy ez gyakori:

[link]

2013. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Néhány ismerősömmel is megtörtént már ez.köszi a válaszokat és elolvastam az asztronetes cikket is.csak nem értem miért van ez meg hogy hogyan látom így a jövőt
2013. febr. 25. 16:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán mert van rá esély, hogy amit álmodsz a következő 1 hónapban meg fog történni?
2013. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
21:21:Általában a legtöbb valós megtörténik.
2013. febr. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!