Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már harmadjára álmodom azt,...

Már harmadjára álmodom azt, hogy megölök valakit. Mit jelenthet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mindig ismeretlen embert öltem meg és azért,mert ők bántani akartak engem.Egyszer el akart rabolni valaki,és a kulcsommal szanaszét vágtam a torkát.Most egy csövest lőttem fejbe és szanaszét trancsírozódott,de még mindig bántani akart.Borzalmas álom volt.Nem értem miért ilyen durvák ezek az álmok.22/L
2013. febr. 25. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Én meg ismerőseimet számtalanszor, a valóságban meg egy rovarnak se tudnék ártani. Ezek csak álmok. Az agyad összemossa az elmúlt napok történéseit, benyomásait, élményeit, aztán összekeveri valami katyvasszá. Nem kell ebbe semmit beleképzelni, vagy jelentést keresni. Az álomfejtés is akkora kamu mint a többi ezós áltudomány. Az otthonülő családanyák unaloműzése.
2013. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elfojtott agresszió
2013. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem nézed a Walking Dead-et? :)
2013. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Elfojtott agresszió"

Egyetértek. Ez származhat például szorongásból, félelemből. Ha pl. a munkahelyen vagy máshol kihasználnak, nem vesznek tudomást rólad, kiközösítenek, szivatnak, csicskáztatnak, fenyegetnek, stb., akkor is szokott jönni ilyen álom.

Gondold végig, milyen bántást, megalázást szoktál lenyelni magadban. (Közértben mindig lekezelő az eladó, főnököd taperol, valaki kölcsönkéreget és nem adja vissza, ...)

2013. febr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!