Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már fél éve együtt vagyok...

Balus92 kérdése:

Már fél éve együtt vagyok barátnőmel de az elmúlt párnapba mindig azt álmodom hogy szakitunk van ennek valami valóság alapja?

Figyelt kérdés
Ja és együtt is lakunk.
2013. márc. 4. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Van annak valóság alapja, hogy a piramis fej megtámad, miközben egy óriási cápát próbálunk megölni? :D


A kérdésem arra vonatkozik, hogy nem feltétlen kell az álmoknak valóságos alapúnak lenni. Mindenféle összegyűlik a fejedben és ez lesz belőle. Ne gondolj a szakításra és akkor az agyad nem fog vele foglalkozni.

Szeretitek egymást, jól megvagytok? Akkor minek szakítani? :)

2013. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Attól tartasz, hogy elveszíted. Ez teljesen természetes, nekem is voltak ilyen álmaim, a házasság óta gyakorlatilag elmúltak.
2013. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Antimod ***** válasza:

"a házasság óta"

Esküvő óta... bocs. :)

2013. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Álmodban jelentkeznek a tudatalattidban lévő gondolataid.


Ez inkább pszichológia, mint ezotéria, persze itt nicns ilyen témakör.(nem piszkálásból mondtam.)

2013. márc. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!