Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nektek sikerült már a lottószá...

Nektek sikerült már a lottószámokkal álmodni és hogy csináltad?

Figyelt kérdés
a számok közül találtál már így el valamennyit? hogyan csináltad pontosan v véletlen volt?
2013. márc. 19. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
szoktam luxorozni,pár hete péntek este luxorsorsolást álmodtam persze kicsit szürreális volt és 3számot megjegyeztem amit másnap az 5ös lottón megtettem és kihúzták.aznap este nagyon fáradt voltam és mélyen is aludtam.
2013. márc. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Aha, gyerekkoromban álmodtam 3 számot (nem a számokat konkrétan, hanem olyan cuccok voltak az álmomban, amiket megszámoltam, és ezekre a számokra emlékeztem aztán). És az a vicc, hogy azt a 3 számot ki is húzták! Mondjuk kb semmit nem fizetett, szóval lehet, hogy aludni kellett volna még a másik két számig ;) Viccet félre téve, nekem ez tényleg bejött egyszer, de aztán soha többet, és direktbe nem is sikerül számokat álmodni, ez teljesen véletlen volt. De ha te rájössz, hogy lehet direktben, majd oszd meg velünk is. ;)
2013. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!