Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Régebben egy fehér mágiás...

Régebben egy fehér mágiás könyvből másoltam ki részleteket pár napon keresztül, közben mormoltam magamban. Utána 2hétig alig tudtam aludni, amint lecsuktam a szemem, mindenféle képeket láttam, sikoltva felijedtem. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 19:42
 1/9 Lilith1994 ***** válasza:
szerinted miért?
2012. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt értem hogy a könyv miatt.De miért volt ilyen hatása? Fehér mágiáról van szó,pozitív dolgok,pontosan hogy ellentétes hatása kellett volna legyen,pl. nyugodtság,stb.
2012. júl. 14. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom lejárt a könyv szavatossága ...
2012. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
18%
A fehér mágia spiritizmus. Nem jó. Rossz. Tessék elfelejteni. A könyvet el kell égetni.
2012. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem azért is voltál rosszul, mert nem igazán tudtad, hogy mit csinálsz. Annak nincs nagyon értelme, hogy egy könyvből kimásolt dolgokat mormolgass. Az egy másik dolog, hogy közben gondolom lefele mormolgattál, ahogy másolsz, ami megint egy rossz dolog. Az alvási zavar lehetett a nagy energia miatt is, vagy olyan energiákhoz nyúltál, amik valamit akartak neked mondani, vagy csak energiát akartak tőled.
2012. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az amit fehér mágiának neveznek manapság, javarészt nem az. Másfelől nem feltétlen való mindenkinek az a szintű dolog ami oda volt írva. De lehet hogy csak a tudatalattid kapott ellentétes utasításokat egyfajta önszuggesztióként.
2012. júl. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Biztosan hallottad már, hogy mindennek ára van. Nos, ez a mágiára fokozottan igaz a kiegyenlítődés törvénye miatt.


De nem feltétlenül kell ehhez csatolni, mivel okozhatta stressz is. Kiválthatta egy tévé műsor is.

2012. júl. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem nézek Tv-t,kimondottan ez okozta.Sok jel,varázsige,stb. volt amit kimásoltam,erősen koncentráltam az egészre,talán ez volt a baj,de nagyon félelmetes volt az utána következő időszak.Nem kellett aludnom ahhoz hogy rémképeket lássak,elég volt csak egy pillanatra behunynom a szemem.Akkor meg is ijedtem kicsit hogy biztos elment az eszem:)Pedig csak egy sima mezei könyv volt,azóta már nincs nálam,mert valaki kölcsönkérte és nála maradt.
2012. júl. 15. 00:16
 9/9 anonim válasza:
Szerény véleményem szerint, ha nem Istentől kéred az életerőt, annak mindig ez lesz a vége.
2012. júl. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!