Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt?

Miért álmodtam ezt?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy nem született egy gyermekem, akihez nagyon ragaszkodtam, imádtam, de nem tudtam szoptatni.

Nagyon szerettem volna, de ment. Ez álmomban óriási trauma volt számomra és 6 óra óta még mindig nem tudtam kiverni a fejemből a dolgot...

26/N



2013. ápr. 5. 09:29
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
* jav: meg született
2013. ápr. 5. 09:30
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem te agyilag nem vagy tiszta.
2013. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ehhez az álomhoz tudni kéne az élethelyzetedet,a vágyaidat,hogy foglalkoztat e az anyaság stb.
2013. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2-es: fogalmam sincs miért írtál ilyet! Tudnék neked válaszolni nem éppen kedvesen, de nem fogok a te szintedre süllyedni.
2013. ápr. 5. 10:40
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as: Már gondolkoztam rajta, hogy mi lenne ha lenne baba... de a kapcsolatom még nincs azon a szinten hogy ezt megengedhetném. 3 éve együtt vagyunk, együtt is élünk, de még ez szóba sem jöhet nálunk. Vagy ez egy elfojtott érzés lehet?
2013. ápr. 5. 10:43
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez esetben egyszerű és te válaszoltad meg magad.


Már 3 éve együtt vagytok,ez az idő és,ha vágysz rá,már időszerűvé teszi a dolgot és magad írtad le,hogy még nem engedhetnéd meg,vagyis jelképesen "még nem tudnád szoptatni" vagyis ellátni és megfelelő körülményeket teremteni.

Az álom pedig azért volt trauma neked,mert az anyasági vágyad a tudatalattidban már elég erős!

2013. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez elég nagy gond. Ha most babát akarnék, azzal kockáztatnám hogy tönkreteszem a kapcsolatom. A párom még karriert akar építeni, élni az életet szabadon. Nem akarom megkötni a kezét a gyerekvállalással, de úgy érzem én másra vágyok mint Ő...
2013. ápr. 5. 10:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj,ha a férfiakon múlna,akkor kipusztulna az emberiség,de nem rajtuk múlik hál'istennek.

A gyerek eléggé elválasztja a párokat egymástól a valóságban és sok férfi nehezen kezeli a helyzetet.

Ez van.

Ebben nem adhatok tanácsot.Nálam a gyerek volt az első,én megtartottam és nem bántam meg.

2013. ápr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as: nagyon egyetértek veled! Köszönöm szépen hogy válaszoltál! :)
2013. ápr. 5. 13:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2013. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!