Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 23 éves főiskolás srác vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves főiskolás srác vagyok, nem volt még barátnőm. Mit tegyek, hogy legyen?

Figyelt kérdés
Lejárok kondizni, olvasok és nem vagyok csúnya. Nagyon visszafogott vagyok. De nem járok nagyon sehová sem. Eddig egy lánnyal jöttem össze félig, akit a konditeremben ismertem meg. Nagyon hisztis volt, ezért szakítottunk, még mielőtt bármi kialakult volna. Humoros vagyok és szeretek beszélgetni is. Viszont, ha valaki elhív valahová, akkor ösztönösen nemet mondok. Mit tudnátok tanácsolni nekem?

2012. dec. 17. 21:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

először is: ott a főiskola! biztos vannak ott kedves, helyes lányok, csak egy kicsit ki kéne nyílnia.

meg ha az élőben ismerkedés nem a te asztalod, ott a net.

2012. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Barney is 23 évesen vesztette el...

Figyelj próbálkozz.Tedd a dolgod.Ismerkedj.Aztán csak sikerül valami

2012. dec. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Huh, ismerem a fajtádat, veled nem könnyű.

Én is egyetemre jártam, ráadásul bölcsészkarra, ott kb. minden pasira 20 lány jutott. És voltak ott olyan srácok bőven, akiknek még nem volt soha nőjük. Én is próbálkoztam egynél, többször odamentem hozzá beszélgetni, de azért randit nem kértem, az már mégiscsak sok lett volna. Kedves volt, meg minden, de nem reagált semmit. És tudok róla, hogy több csaj is hajtott rá így, és egyikkel sem jött össze. Állítólag nem volt barátja sem. Szóval nem volt meleg.

És több ilyen srác is volt ott.

A barátnőm is bele volt zúgva az egyik ilyen szüzikébe. Tudom, hogy konkrétan neki úgy lett barátnője, hogy egy csaj odament hozzá, hogy van 2 mozijegyem!

Igazából én szeretném inkább tőled megkérdezni, hogy mégis mi a fenére vársz? Azért az nagyon ritka, hogy a nő kér randit. Neked kéne kezdeményezned. Ha látod, hogy egy lány kedvesen reagál a jelenlétedre, akkor nyugodtan. Ha mégis nemet mond, nem dől össze a világ.

2012. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szoktam lányokkal beszélgetni. De nem hívtam még el egyiket sem. Nem is tudom, hogyan kellene.
2012. dec. 17. 21:35
 5/12 anonim ***** válasza:
"Lenne kedved eljönni velem teázni/moziba/korizni" ezen mi olyan bonyolult.
2012. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, olyan furán hangzik. De köszi, szerintem előtte gyakorolni fogom egy ismerősömmel.
2012. dec. 17. 21:42
 7/12 A kérdező kommentje:
Eddig nem igazán érdekeltek a lányok. Sakkoztam évekig, versenyszerűen úsztam, és sok minden mást is csinálok.
2012. dec. 17. 21:51
 8/12 anonim ***** válasza:
Talán ne mondj nemet.
2012. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Főiskolán sok a program. Esetleg hozd szóba az egyiket, és ha a lány azt mondja, hogy az őt is érdekli, akkor kérd meg, hogy menjetek el együtt. Ilyen egyszerű.
2012. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
lányok jelentkezzetek, nyáron szeretnék barátnőt magamnak :)
2013. ápr. 29. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!