Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány a fejébe veszi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány a fejébe veszi, hogy helyes pasit akar magának és le akar vele feküdni (szerintem a legtöbb fiatal lány csak a helyes pasikat hajlandó észrevenni), akkor szinte le sem lehet róla beszélni?

Figyelt kérdés

Akkor sem lehet róla lebeszélni, ha maga a lány tudja, hogy a pasi már több tucat lánnyal volt együtt, sokszor csak laza kapcsolatban, és tudja, hogy 99%, hogy őt is csak meghúzni akarja? Miért viselkednek ennyire ösztönösen (a fiúk sem biztos, hogy jobbak)a fiatal lányok? Csőlátásuk van? Meg fognak valaha változni? Tisztelet a kivételnek. Itt egy példa, hogy sokan ilyenek és nem csak kitalálom. Nem nagyon tudják a kérdezőt a kommentelők lebeszélni. Bár remélem csak kevesen viselkednek így, a többség csak nem ilyen.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4168..


2013. márc. 28. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem olyan fiú kell, aki NEKEM tetszik, tudok hozzá vonzódni, és SZERET

aztán után a mások véleményét lesz.rom :D

2013. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De akkor is ha ez a pasi csak kihasznál és 1-2 hónap múlva tovább áll és te vagy neki a 31. numera? Mert a leghelyesebb pasik nagy része ezt az elvet vallja, már akit ismertem ilyet pasiból (kb 25 pasi) az mind így viselkedett. Persze vannak belőlük is kivételek, de azok tényleg kivétel erősíti a szabályt dologként vannak csak jelen.
2013. márc. 28. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag van esély a megváltozásra, de annyi, mint mókusnak az erdőtűzben :)
2013. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

aha... igazad van, erröl is van véleményem, de most a lányokról kérdeztél, nem?

#1

2013. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek az kell,akinek a külsejét is vonzónak találja.Első körben mindenki a másik fél külsejét nézi meg,és ha ez vonzó számára,onnantól jön az ismerkedés gondolata.Nyilván az átlagnál jobban kinéző pasik vonzóbbak az átlagnál.Szerintem ezzel nincs baj,az átlagnál jobb csajok is sikeresebbek ezen a téren.Ez egy tény,amit el kell fogadni,és mindenkinek a saját köreiben keresgélni.

Mondjuk én szerencsésnek vallom magam,jó alakkal,de átlagos kinézettel egy igen jóképű pasit fogtam ki,aki emellett csendes,szerény,és jólelkű,amit nagyon csípek benne.Szóval ilyen is van.

2013. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár hozzáteszem,nem vagyok már tini,és sosem tartottam magam felszínesnek.
2013. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem tartod magadat felszínesnek, de ugye azt is tudod, hogy a másik 100 ezer (hasra ütöttem) csaj sem tartja magát felszínesnek és ribinek (nem neked szólt), aki már 1 év alatt 40-50 pasival bújt ágyba, akik szinte mind mind adonisz külsejűek voltak. Tehát ez a dolog olyan, hogy messziről jött ember azt mond amit akar. A gyilkos is azt mondja, hogy ő még sosem ölt, a rabló is azt mondja, hogy ő sosem rabolt.
2013. márc. 28. 20:03
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg még ide mondván, az itt lévő kérdésekre, ami helyes pasikra vonatkozik, érdekes módon a női válaszok kb 80% a (amit itt elolvastam) arról szólt, hogy a hideg futkos a hátukon a jópasiktól, meg nekik mind csak olyan pasijuk lett, aki szinte a kutyának sem kellett, minden csaj rondának talált. Aztán kimegy az ember az útra, vagy dizsibe és többségében jóvágású pasik mellett talál csak csajokat manaspság. Persze nem általánosítok, mert van ilyen is és olyan is, de legtöbbször ezt látni akkor is.
2013. márc. 28. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!