Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szoktatok furákat álmodni? És...

Szoktatok furákat álmodni? És miket?

Figyelt kérdés

1. felébredsz, de visszaalszol és folytatódik/újrajátszódik az álom, csak maximum a helyszin változik meg

2. hamisan felkelsz az álmodban, és ismét megismétlődik az egész, vagy tudatra ébredsz és azt csinálsz amit akarsz, de az álom folytatódik

3. nagy képeket látsz elalvás elött, gyakran egy jelentős álom elött

4. profétikus álmok (a hangulata és a látvány nagyon durva, élesek és nagy álomképek, szent meggyözödés)

5. mérhetetlenül nagy dejavu, de mégse tudod honnan ismered (ilyen álmom csak egyszer volt)


2013. ápr. 9. 22:08
 1/4 anonim válasza:

Én nagyon sűrűn álmodok azzal,hogy menekülök valami elől.

Vagy vannak teljesen kusza álmaim is,amiknek semmi értelme,mégis egész nap az jár a fejemben,aztán estére már nem is emlékszem.

Ja,és egy csomószor álmodtam már ugyanazzal a személlyel,de soha nem látom az arcát,de tudom,hogy fontos nekem,de azt is hogy,nem is ismerem.Szóval vannak érdekes dolgok :)

2013. ápr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozzácsapnám a listához a magamnak magyarázok álmokat. Amikor álmomban nagyban magyarázok valamit saját magamnak és ébredéskor sikerül elcsípni belőle egy-egy mondatot. Az a vicces, hogy ezek egész értelmes dolgok. pl. legutóbb: "A férfiak és nők egyek, mert ugyanabból az anyagból vannak." Meg ilyenek.
2013. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én egyszer harry pottereset álmodtam.

Piton mérget itatott velem, aztán egy pici késsel levágta a fejem.

Előtte Harry Pottert néztem, az álom pedig nagyon élethű volt, éreztem ahogy leesik a földre a fejem.

2013. ápr. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én ma azt álmodtam hogy Aku-t (legalábbis hasonlitott rá) szolgálom, a gonoszt, elötte egy lakást vettünk, azután egy elöadóban voltunk, ott volt Aku meg a félelem démona a bübájosokból, ezzel haverkodtam de Aku rámszólt hogy ne adjak a démonnak semmit én meg kétszer is mondtam neki hogy értettem, hogy semmiképp se kételkedjen bennem, és ekkor felébredtem XD
2013. ápr. 13. 01:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!