Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sose gondolkoztam az álmokon....

Sose gondolkoztam az álmokon. Ez az egy viszont hátborzongató. Valaki segít nekem értelmezni?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy ki kell hagynom egy hetet az egyetemen, hogy bepótoljak egy középiskolai, egyhetes kimaradást. Ezt valahol valaki közölte velem, már nem emlékszem honnan tudtam meg, csak tudatában voltam az álom alatt végig. Viszont nem a régi középsulimban kellett pótoljam, hanem a szomszéd városban, egy idegen iskolában. Reggel apám közölte velem, hogy nem tud bevinni, de egy számomra idegen lány, majd elvisz. Úgy indultam el vele, hogy nem tudtam hol van az iskola és reméltem nem kérdi meg, hol tegyen ki, mert égő lesz, hogy milyen felkészületlen vagyok. Útközben az eső is szakadt és megint elszégyelltem magam, hogy nem hoztam esernyőt. Mikor kiszálltunk az autóból, már elállt, és meg jegyeztem hangosan, hogy de jó, hogy elállt. Kiderült, hogy a lány is abba az iskolába tart a saját ballagására. Útközben csatlakozott hozzánk egy fiú, akivel kézen fogva sétált az autó és az iskola közötti rövid szakaszon. Mikor beértünk az iskolába virágokkal volt díszítve minden. Az aula nem hasonlított egy, a valóságban általam ismert épület aulájára sem. Az ő virágcsokra mellé egy dísz katana is volt téve és elmondta nekem, hogy azért, mert kimagasló teljesítményt nyújtott a harcművészetek terén. Ott megint szégyelltem magam, mert én is jártam ilyenre (a valóságban is) és mindig lassú és béna voltam. Amúgy ez az álombéli idegen lány nem volt nekem ellenszenves, de horrorként éltem meg az egészet, és furcsa, hogy ilyen részletesen emlékszem erre az álomra, mert nem nagyon szoktam emlékezni rájuk.

20/L


2013. ápr. 15. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg Bella, minden rendben lesz.
2013. ápr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az álmok tudtommal mindig közölni akarnak velünk valamit. Talán mostanában sokat gondoltál a tanulmányodra, a régi sulidra. Az is lehet, hogy az idegen lány egy új ismeretséget jelképez. A kicsi katona: mivel a lány a kimagasló eredményéért kapta, talán neked is kimagaslóak lesznek az eredményeid. A virágok csak jót jelenthetnek.


Ezer bocs, ha hülyeséget írtam, de én valahogy így ítélem meg az egészet:)

Az meg, hogy emlékszel rájuk, azért, mert ahogy írtad, mély hatást keltett benned, ezért is emlékezhetsz ilyen pontosan mindenre. Nálam is volt már ilyen.

2013. ápr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!