Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hátborzongató?! :S

Hátborzongató?! :S

Figyelt kérdés

Soha életemben nem voltam alvajáró, semmilyen nagyobb megrázkódtatás nem ért mostanában, úgyhogy nem tudom ez mitől lehetett...

Múlt héten emlékszem, pontosan 22:30 kor (megnéztem a telómon) lefeküdtem a galériaágyamra... elaludtam, pihentető volt, lehet hogy álmodtam is valamit, arra már nem emlékszem. De arra kezdtem el ébredni hogy zsibbad a nyakam, és amikor kinyitottam a szemem minden lámpa égett, a gép be volt kapcsolva, én pedig a kanapén valami kitekert pózban feküdtem. Először azt hittem a kanapén aludtam el, és azt álmodtam hogy felmászok a helyemre...de felnéztem és az ágyon látszott hogy feküdtem benne, és a telefonom is fennt volt...és megnéztem az időt, 2:34 volt. Fogalmam sincs a mai napig hogy kerültem az emeletes ágyamról a kanapémra. Próbáltam visszaemlékezni, de semmi.

Anya reggel mondta is hogy hallotta ahogy lemásztam az ágyról, és hogy koppantam egyet,de aztán (állítólag) kinyitottam az ajtóm,szóval rájött hogy nem törtem össze magam.

És csak kicsit ijedtem meg... én a nagy horror mániás...:DD :S



2012. nov. 1. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

nem kell alvajárónak lenni, ahhoz, hogy az ember félálomban áthelyezkedjen, vagy egy-két dolgot áthelyezzen

ha nem mindennap bolyongsz, akkor aggodalomra semmi ok

2012. nov. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nekem egyszer volt egy olyan esetem mikor még tesómmal egy szobában aludtunk és egy rémálomból "felébredve" vagyis csak félig felébredve oda mentem tesómhoz és oda vittem a zseblámpát hogy vigyázzon rá vagy ilyesmi. Aztán reggel azt hittem az egész az álomban volt kiderült nem... de én emlékeztem az esetre és ez még furább...

Szóval egyszer-kétszer előfordulhat az ilyesmi, tudatodnál vagy és nem is az álom és a valóság között vagy félúton.

2012. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább hátfájdító:S
2012. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan, amikor nyaraláson voltunk, és lefeküdtünk aludni (mama, apa, anya, tesóm meg én). Reggel mondta , hogy látta , hogy mentem wc-re, én meg mondtam, hogy az kizárt dolog :DD A mai napig nem tudom, hogy most a mamám álmodta, vagy vmi ilyesmi, vagy alva jártam :D Meg egy apró részletre sem emlékeztem! Semmire se de komolyan :D
2012. nov. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem emlékezni egy kómás éjjeli sétára nem ugyanaz, mint alvajárónak lenni. Megesik az ilyen. Még reggelente is van, hogy alig jegyzel meg valamit az első percekből. Mi lenne fura ezen hajnalban?
2012. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Este az aznapi történteket dolgozod fel. Az álom az a dolog amit a tudat alattid küld neked este amikor az a gyad kivan kapcsolva. Tehát aznap történt veled valami ezt előidézhette. Ezt onnan tudom hogy rosszul alvó gyerek voltam aztán anyukám elvitt valahova és ezt mondták. Most is nagyon aktív vagyok álmomban de mistmár tudjuk miért.
2012. nov. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a szomszédok nemakarják megszerezni az agyad?? XD
2012. nov. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!