Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek segítenem kéne,...

Szerintetek segítenem kéne, vagy mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Tegnap álmodtam valamit, és ha most rá gondolok, kiráz a hideg, és szinte könnyezek...

Az álom annyi volt, hogy az erkélyen egy kislány van, (szellem) és velem barátságos, kedves, szeret engem, és én is őt. Mint két jó barát.. de ő mindig ott van. Az erkélyemen.

Beszélgettünk is, pontosan nem tudom miről, de én nyugtattam, és tartottam köztünk a kapcsolatot, barátságot.

De néha meg félek tőle.


Mit jelenthet ?


Amúgy beszélgetek is valakivel, aki jártas a szellem ügyekben, és mindenféle ilyesmiben... De nem szeretném ezzel zargatni, azaz nem is tudom mit szólna, ha én mindennel kapcsolatban csak is szellemekre gyanakodnék...

na de ez nem is fontos :)


Szóval kérlek segítsetek !

Mi a jelentése, ha egyáltalán van valami ?



2013. ápr. 16. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmi jelentősége. Csupán azért álmodsz "szellemmel", mert hiszel ebben a babonában.
2013. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak álmodtad- ha meg is történt volna hogy tudnál segíteni neki-senki sem tud neki...
2013. ápr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tudsz vele kapcsolódni, és nem csak egy álom volt, akkor segíthetsz neki továbblépni. Az jó, ha nyugtatgatod, beszélgetsz vele, gyújts egy gyertyát közben. Ha csak egy álom volt, mert foglalkoztat a téma, akkor nincs dolgod, de ezt neked kell érezni.
2013. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Bettyna1990 válasza:
Nincs vki elvesztett szeretett ember aki abban az alakban jelenik meg álmodban és a hiányát mutatja neked? Vagy lehet egy vágyadat mutatja vmi iránt amit még nem akarsz h megtörténjen pedig felkészültél rá de nincsen és ezért halott és ezzel akarja a tudatod közölni h készen állsz rá. most nem feltétlen kislányra gondolok. Vagy lehet szükséged van vkire aki meghallgat amit te sem tudsz de jól esne.
2013. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Be kéne hívnod az erkélyről a szobádba. Nem vagy elég udvarias.
2013. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Aztán majd kiderül, mit akar. De először be kell engedned. Nem véletlenül látogatott meg álmodban.
2013. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Bettyna1990 válasza:
persze akkor már kávéval is kínálja meg vagy tejecskével...
2013. ápr. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Úgy értem, szimbolikusan be kell engedned az újdonságot,, ismeretlent, új embereket a valódi életedbe, és akkor az álom majd továbbhalad.
2013. ápr. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
7.: Nagyon jó ötlet, ezt kifelejtettem, kösz!
2013. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bettyna1990 válasza:
ez is lehet hogy ez a félelme h nem meri beengeedni az új embereket vagy vkit és azért fél a szellemtől álmában. lehet így próbálja meg mutatni h bizhat benne
2013. ápr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!