Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit mutatnak valójában az álmok?

Mit mutatnak valójában az álmok?

Figyelt kérdés
azt amit legbelül a legjobban szeretnénk vagy csak egyszerű képek?
2013. ápr. 22. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Különböző emlékekre, pozitív vagy negatív élményekre adott asszociációs válasz. Ez azt jelenti, hogy a (pl. tudat alatt) benned dolgozó élmények, érzések a korábbi emlékekből építkezve egy asszociációs lánchoz hasonló eseménysort generálnak.
2013. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"azt amit legbelül a legjobban szeretnénk vagy csak egyszerű képek?"


Néha egyik sem. Például tegyük fel, két nap múlva olyan vizsgára mész, amire egy percet sem tanultál, és már esélyed sincs rá. Erre azt álmodod, hogy egy csapat katona üldöz egy alagútrendszerben, lőnek utánad és nem tudod lerázni őket. Ilyenkor nem azt álmodod, amitől félsz, vagy amit szeretnél, hanem a a félelem generál egy olyan "filmet", amire a félelem alapján asszociál. (Mivel a vizsgától és a fegyveresektől is fél az ember. :D) Szóval a konkrét képek néha tényleg csak képek, de az azt kiváltó ok nagyon is valódi.

(Első voltam.)

2013. ápr. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőről lehet szó, amit leírtál, de ezen kívül még sok fajta álom létezik.Némi gyakorlással a tartalmukból, felépítésükből következtetni lehet arra, melyik típusba tartozik az álom.Lehet jósló álom, tanító jellegű álom,tudatos álom, közös álom, vágyálom, egyszerű, jelentéktelen álom, ami csupán agyszülemény, stb...
2013. ápr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm belépett nekem az akasha krónikába,mert egy fiút nem tudok elengedni évek óta és rákérdezett nekem hogy miért nem tudom elengedni őt?Az a válasz jött hogy még dolgunk van egymással.Valamelyik este lefekvéskor kértem az angyalokat hogy mutassák meg hogy mi dolgunk van még egymással,és a sráccal álmodtam és együtt voltunk párkapcsolatban.Hát majd meglátjuk így lesz e.
2013. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 25. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!