Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért ordítottam éjszaka...

Miért ordítottam éjszaka álmunkban? Ti már jártatok így?

Figyelt kérdés
Családtagom meséli,m hogy éjszaka üvöltöttem egy nagyolt. Valóban nagyon halványan emlékszek rá. Ti már üvöltöttetek így?
2013. ápr. 22. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. legalábbis amíg nem mindennapos. Valamit nagyon megéltél.Velem volt már olyan hogy sírtam, és felébredtem, tényleg potyogtak a könnyeim, vagy nevettem.Előfordul ilyen.
2013. ápr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, azt nagyon utálom, mikor a saját artikulátlan üvöltésemre ébredek.Ilyenkor nagyon megijedek.De volt már olyan is, mikor nevetve vagy sírva ébredtem.A legdurvább az volt, mikor álmomban küzdöttem valakivel és arra ébredtem, hogy üvölt a férjem, mivel mindkét kezemmel a haját téptem,mint az őrült :DDDD (szegény).
2013. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki vagy készülve lelkileg. Én is voltam már igy mint te.
2013. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet bizarrul hangzik (nem vagyok káromkodós típus) de egyszer szó szerint arra ébredtem fel, hogy valakinek az anyját szidom....
2013. ápr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem pl: volt olyan hogy annyira nevettem,vagy sirtam és arra ébredtem vagy:

nem emlékszem mit álmodtam de asszem valaki meg akarta ölni az anyukámat és arra ébredtem hogy elkiáltottam magam hogy "anyaa" és bőgni kezdtem és anya lejött megkérdezni hogy mi a baj de megnyugtatott és vissza tudtam aludni. :)

12/L

2013. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!