Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van, hogy SOHA nem...

Mitől van, hogy SOHA nem emlékszem az álmomra?

Figyelt kérdés

Más is van így?

Soha életemben egyszer sem álmodtam még. Pedig egyszer szívesen kipróbálnám, hogy milyen lehet, mert sokat lehet olvasni, hallani az álmokról.

Mit lehet tenni?



2013. ápr. 25. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Az emberi agy így van kitalálva. Az agyad Újra polcolva így nincs szükséged emlékre. Esetenként csak akkor emlékeznél ha aznap nagyon sok megterhelő érzelmileg és gondolkozásilag sok dolog ért téged és nagyon rosszat álmodtál. Ez egyáltalán nem ezotéria, inkább Azok az álmok melyek emlékszik az ember vagy vissza térőek na azoknak van ebben a kategóriában fontosabb szerepük. Mondok még valamit, tudat alatt minden nap álmodunk
2013. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én majdnem mindig emlékszem az álmaimra.
2013. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Jézus :) ***** válasza:

ezért:


[link]

2013. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ember ébredése utáni 10 percben elfelejti előző álmának a 90%-t.
2013. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én azt hallottam a rajztanáromtól,hogy mikor az ember nő,folyamatosan elveszti a fantáziáját,ezért egyre kevesebbet álmodik és nehéz emlékeznie is rá.
2013. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 zakos ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem álmodsz, mert ezeknek meg van a maga rendszere. REM fázisok alatt álmodunk mindig, ezek napi kb. 2 órát jelentenek 4-5 részre osztva. Ha emlékezni akarsz rá, akkor ébredés után maradj ágyban és próbálj visszaemlékezni.
2013. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köztudott hogy az álmokra CSAK akkor emlékszünk ha felkelünk közben (ezt általában nem vesszük észre!)
2013. júl. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zakos ***** válasza:

7.

Ez csak általánosságban igaz, mert ha valaki megtanul tudatosan álmodni, akkor szinte mindegyik álmára emlékszik. (Egy 8 órás alvás során 4 álomfázis van.)

2013. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a kivétel!
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!