Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam hogy meg akar...

Azt álmodtam hogy meg akar ölni a maffia, mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
A tesóm volt velem és minden egyes percben minden egyes hangtól összerezdültünk mert azt hittük hogy ők jönnek,de más nem tudta,csak mi ketten,hogy meg akarnak ölni.

2012. dec. 28. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A valós életben nem történt veled mostanában valami rossz ? Ami miatt bűntudatod van , ami elől menekülsz , vagy félsz ? Amin nap mint nap rágódsz , és nemtudod megoldani ? !
2012. dec. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Sok hülyeséget nézel a TV-ben.
2012. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyéb kérdéseknél érdeklődik egy ifjú, hogy lesz-e valami baja, ha sok horrort néz. Én írtam, hogy lesz, mások lenyomtak, nézze csak bátran. Hát kedves kérdező, ha te Magyarországon ifjú emberként a maffiától rettegsz (s nem tettél valami módon keresztbe nekik), akkor biza nem jó dolgokkal múlatod az időt. Olvass értelmes könyveket, nézz jó filmeket. Ha pl. romantikusakat nézel, talán attól nem fogtok futásnak eredni, ha azt hiszitek valaki meg akar csókolni.
2012. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez a filmnézéses, játékos hülyeség... én amióta eszemet tudom horrorfilmeket nézek, és horror játékokkal játszok . Mégse volt még egy ilyen témájú álmom se, hogy féltem volna, vagy menekültem volna...
2012. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!