Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez jelenthetett valamit?

Ez jelenthetett valamit?

Figyelt kérdés

nemrég.. másfél éve meghalt az anyukám (ketten voltunk a lakásban akkor ), és nemsokkal a halála után azzal álmodtam hogy amikor még az egész család együtt volt egy másik házban, akkor voltak ott csak szekrényes részek, ahonnan pontosan a szobámba látni. Egyenesen rám nézett, én hátraléptem, és azt mondtam hogy: menj innen, tudom mi vagy.

Azóta egyszer sem álmodtam vele, lehet hogy megpróbált valamit mondani álmomban, de elutasítottam?


13/L



2013. máj. 1. 23:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez sajnos senki sem tudhatja,de ha így is lett volna,ne őrlődj rajta :)
2013. máj. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
próbálj a sírjánál beszélgetni vele
2013. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Jól csináltad amit csináltál. A 2-es válaszoló tanácsát meg eszedbe ne jusson alkalmazni.


Amit csináltál, a lehető legjobb volt, amit világiként tettél, és valószinűleg segitséggel tetted. Legalábbis ha mindenben a valóságot irtad le.

2013. máj. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
miért ne beszélgessek vele? egész életemben ő volt mellettem.. csak ugye az álmom valóságosnak érződött, és tudtam hogy meghalt, és azt hittem hogy szellem állt előttem.. de hát ez már megint csak az én baromságom.
2013. máj. 2. 16:56
 5/7 anonim ***** válasza:

"és azt hittem hogy szellem állt előttem."


Jól hitted.

2013. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem
2013. máj. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is azt ajánlom segít ha a sírjánál beszélsz neki.Amúgy itt egy ilyen szellemes weboldal: [link]
2013. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!