Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez az álom?...

Mit jelenthetett ez az álom? (érdemes elolvasni)

Figyelt kérdés

Álmomban hajótörést szenvedtem. Mindenki meghalt körülöttem, családtagjaim is. Eztán a vízben hánykolódtam, majd hatalmas örvények kezdtek körülöttem megjelenni. Álmomban ilyen tisztán még nem éreztem ilyen félelmet. Aztán lerántottak a víz alá. Hangokat hallottam, beszéltek hozzám, nyugtattak, csak egy baj volt: nem volt senki körülöttem. És tudtam levegőzni a vízben, ami úgy egyébként már álomban is furcsa. Eztán odalenn éltem, sokáig a víz alatt, hiszen álomban másképp telik az idő. Mindig láttam fényeket a legmélyebb helyeken is, szép volt, és félelmetes. De eztán jött az, hogy felmentem a felszínre, ahol vihar volt. Ráadásul még az örvények is ott voltak, ugyan úgy, ahogy először láttam őket.


A hozzáértőket kérem, hogy ha netán valami ötletük van az álommal kapcsolatba, akkor segítsenek. Köszönöm!


2013. máj. 13. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ühümm... ahamm.. hátigen.. ez érdekes.


A diagnózis, az én álláspontom szerint az lehet, hogy téged elnyomnak. Nem vagy elég határozott, ezért más emberek elnyomnak és uralkodnak rajtad, amibe te belenyugszol és nem akarsz feljönni a felszínre, hanem elvagy ott magadnak a tenger fenéken. Ússz fel bazzeg.

2013. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép álom lehetett. Élvezd ki, hogy ilyenek vannak... :)
2013. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A hajótörés egy váratlan helyzetet jelent, amiben döntened kell. Hogy mindenki meghal körüklötted, azt jelenti, hogy teljesen magadra vagy utalva. A víz alatti szép képek jelzik az új helyzeted előnyeit, amit annyira megszoksz majd. hogy az eredeti állapotba való visszarázódást fogod nehéznek tartani.
2013. máj. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy valami rossz változás után meg fogsz térni Istenhez a jövőben, Ő pedig elfogad és beavat, és egy új világot fedezel fel a érzelmek alatt, ahová a családtagjaid nem mehetnek, nem érthetik, ez egy fényesebb szebb gondolkodásmód amire Isten tanít meg. A hangok a kegyelem telepatikus tanításait jelenthetik, hogy kapsz levegőt azt hogy elfogadod, helyesen kezeled. A szép lények szép gondolatokat és energiákat, a fény tudást, a vihar nagy érzelmeket jelent, ebben az esetben ihletett és pozitív érzéseket, az hogy sokáig voltál a víz alatt, azt jelentheti hogy sok ideig fogsz egyedül meditálni a dolgokon amiket ekkor tanulsz. És sokáig nagyon-nagyon boldog leszel a meditálás alatt, sok védelmet és sok választ kapsz a világról az életről, az emberek ismeretéről, a dolgok természetéről, minden olyan dologról amiket nem tanítanak, mégis fontosak az életben.
2013. aug. 11. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A félelem azért volt mert nagy, és ismeretlen elött állsz, és ha megismerted még akkor is nagyon nehéz lesz tényként elhinni, de látni fogod hogy szép és jó, és lassan alkalmazkodsz hozzá.

Lehet az álom pár hónap vagy több év után teljesül csak, de ha Isten figyel rád mindenképpen eljön a legjobb időben, nagy változásként. :)

2013. aug. 11. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!