Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek érdemes az álmaink...

Szerintetek érdemes az álmainkért küzdeni?

Figyelt kérdés
néha úgy érzem, hogy nincs értelme, mert úgysem tudom megvalósítani. de van, amikor olyan jó tervezgetni és elképzelem magamat az adott helyzetben és tudom, hogy elérem a célomat. DE: van néha olyan is, hogy elképzelem a helyzetet és nagyon szomorú leszek.

#utazás #álom #jólenne!
2012. dec. 23. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha valamiért,ezért érdemes élni.Ne felejtsd el hogy általában annyit kapsz vissza az élettől,amennyit beleteszel.Ehhez persze kitartás és ész kell.
2012. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen érdemes, elsőnek részben nincs igaza, mert aki beleszületett a jóba az semmit se tett bele az életben mégis megkap mindent.
2012. dec. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem nem érdemes. Tessék a kitaposott úton járni, nincs igény hősködésre. Koncentrálj olyan dolgokra inkább, ami biztosan megy.
2012. dec. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdemes, és értékeld hogy tudsz értük küzdeni, nem vagy lusta. Nálam a lustaság diadalmaskodik napról napra, néha van egy-egy jobb időszakom amikor fellángolásszerűen akár hetekig azzal foglalkozok amivel tényleg akarok, aztán akár hetekig megint a nagy semmi. Most is itt lógok, megvárom a rokonságot bezabálunk és ennyi.

Képzelődj sokat, az is jó, de ha szomorúvá tesz inkább kezdj egy tevékenységbe ami az álmaiddal kapcsolatos. Már ha van ilyen a tervezgetésen kívül :)

2012. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ugyanígy vagyok, de nem adom fel és addig még ég egy apró szikra. Ha sikerülne lángragyújtani mindennél boldogabb lennék :) Csak megkell találnod azt, amivel megtudod gyújtani és azonnal sikerülni fog :)
2012. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Ha itt és most nem jó nekünk, akkor később se lesz az. Szóval csak olyat álmodj, amit holnapra valóra válthatsz. Így nem csalódhatsz hosszabb távon.
2013. jan. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!