Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés

Mindig minden este azt álmodom,már egy jó hónapja hogy egy magas, kicsit hosszú feketehajú, kékszemű, fehérbőrű és egy kicsit pattanásos fiú felkelt, és leül az ágyam sarkára. És utána én odamegyek hozzá és beszélgetünk hosszadalmasan...Az álomnak mindig az a vége, hogy megcsókoljuk egymást majd elmegy, vagyis inkább eltűnik.

Az a fura, hogy nem is ismerem a srácot, még sehol nem láttam.

NORMÁLIS válaszokat szeretnék, és nem olyat, h "vegyél vissza a cuccból" és hasonlók (Nem füvezek)



2013. máj. 18. 09:06
 1/7 Csonti95 xD ***** válasza:
38%
Akkor azért lehet mert hirtelen akartál leállni a szerrel
2013. máj. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Hasonlőkat szerintem mindenki álmodott már, főleg ha egyedül érzi magát és vágyik egy fiúra/barátnőre. Visszatérő álom meg tulajdonképpen bármiből lehet, főleg ha lefekvés előtt már gondolod hogy ezt fogod álmodni. A srácot meg biztos láttad már valahol, akár egyszer az utcán, mert kitalálni nem tudunk arcokat álmunkban.
2013. máj. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az álomfejtő rovatot is csak andersen tartja fel.
2013. máj. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg a magányt jelzi. Tudod, hihetetlenül jó tudatalattink van, ami szinte mindent megjegyez, ráadásul olyan dolgokra képes, hogy nem is hinnénk. Például én régebben írtam egy verset álmomban egy rózsáról, és mikor felébredtem, rájöttem, hogy tökéleteset alkottam álmomban. Na most ugye itt a Te álmod. Úgy hiszem, hogy nagyon vágysz egy párra. Persze ez természetes, mindenki vágyik erre, aki magányos. És a tudatalattid ezt jelzi neked, sőt úgy tűnik, hogy még kipróbálhatod álmodban a csókolózást, ami nem minden embernek adatik meg, ráadásul valóságban sem. És ha valóban visszatérő álom, akkor élvezd ki. De keress párt magadnak, ez fontos!

Személy szerint ennyit tudok javasolni.

2013. máj. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy pattanásos?Milyen öltözékben volt??

Csak azért kérdezem, mert régebben egy szinte ugyan olyan "jelenés" egy fiú ült az ágyam szélére, amilyenről írtál.

2013. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó igen 100%, hogy pattanásos, és általában tréningben van, de ez változó. (: megírod privátban, hogy a te "jelenséged" hogy nézett ki? :)
2013. máj. 20. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkább kiírtam a kérdések közé, hátha több választ is kapok rá.De itt elolvashatod hogy nézett ki, akit én láttam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__egyeb-kerdesek__4372..

2013. máj. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!