Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent visszatero almom...

Mit jelent visszatero almom melyben lekesek valamit, elkesek valamirol?

Figyelt kérdés

Legalabb 20 eve almodom. Altalaban kozlekedesi eszkozt, vonatot, autobuszt, repulot nem erek el, valami miatt. Onhibamon kivul kesem le, en igyekszem, megsem sikerul. Vagy pl.vege az egyhetes udulesnek, tarsaim mar szallnak be a buszba, en meg ossze se vagyok csomagolva, az erdei setarol jovok; de ha tudtam volna, nem maradtam volna el. Frusztralt, kellemetlen erzessel jar.

A valosagban kb.20-szor atrepultem az oceant a ket kontinens kozott,megis, egyszer sem kestem le a repulot.



2013. máj. 15. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nem érzed úgy, hogy vannak meg nem valósított terveid, vágyaid, amikről úgy gondolod, hogy most már túl késő lenne elkezdeni? Vagy esetleg nincs olyan "elrohan-mellettem-az-élet"-érzésed? :)

Én ilyesmikre tippelnék.

2013. máj. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csonti95 xD ***** válasza:
Vagy van egy álmod, amit sosem fogsz elérni csak futsz utána mint álmodban.
2013. máj. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csonti95 xD ***** válasza:
Kicsit hülyén jött ki de érted :D
2013. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom, hasznosnak, elgondolkodtatonak es jonak talalom mindket valaszt, orulok hogy foltettem a kerdest ide.
2013. máj. 16. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!