Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az, hogy majdnem...

Miért van az, hogy majdnem minden álmomban verekszem valakivel, vagy valamilyen fegyverrel harcolok ellene, a barátnőm meg arra panaszkodik, hogy sokszor kiabálok, csapkodok?

Figyelt kérdés
A hétköznapokon felgyűlt stressz, és agresszió kiélése lehet az oka?

2013. máj. 21. 03:29
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 21. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, a stressz is lehet az oka, vagy elfolytott indulat, megalázottság, túl szigorú szabályok, vagy olyan helyzet, amiben kényelmetlenül vagy kínosan érzed magad és nem tudod kezelni a szituációt.

Stb... :)

2013. máj. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

4:28: ez hülyeség :D

10:02: ebben van valami, egy elég nehéz egyetem(mérnök informatikus szak), meg heti 20 óra munka mellett nem csodálkozik az ember, ha felgyűlik benne a stressz eléggé :S

2013. máj. 21. 12:18
 4/6 simon adrienne válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert a 36 éves fiam kb. 15 éves korától panszkodik erre, sőt az ővé elég drassztikus. Ijesztő problémájára (ami még ma sem múlt el)azt tudták mondani, hogy elfojtás, visszafogott agresszió amit így él ki , megoldatlan problémák tömege, amit nem tud kezelni stb.Ha tud valaki a kérdezőnek válaszolni, pl.szakember, akkor én is hasznosííthatnám, amit előre is köszönnék.
2013. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

@simon adrienne

Lehet, hogy érdemes lenne az Egészség » Mentális egészség témakörbe feltenni a kérdést, bár attól függ, milyen szakemberre gondoltál. :)


De ha az általad leírt magyarázatot pszichológus adta, akkor szerintem okkal mondta. Nem adott konkrét tanácsot, hogyan keresse magában a probléma okát?

2013. máj. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 simon adrienne válasza:
Adott, de inkább volt magyarázat, mint tanács. Végül is a fiam nem kapta meg a kérdéseire a választ, hogyan szabadulhat meg ezektől a vad álmoktól, így maradt minden a régiben.
2013. máj. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!