Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem panaszkodik, mégis rosszul...

Nem panaszkodik, mégis rosszul vagyok tőle. Energiavámpír lehet?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodik, nem szíd senkit, nem sajnáltatja magát. Csak éppen a semmiről beszél nekem, totál érdektelen dolgokról, 30x elmondja különbözőféleképp megfogalmazva, csűri-csavarja, hangosan, nyomulósan, csak hogy betöltse a hangja a helyiséget, ha kimegyek, jön utána, követ és mondja, mondja. Szerintem ezt hívják passzív agressziónak.


Ilyenkor rendre azt érzem, mintha el akarnék ájulni, leesik a vérnyomásom (vagy vércukrom?) sípol a fülem, muszáj leülnöm, mert összeesnék. Utána is egy rövid ideig gyengének érzem magam.


Ez őmiatta van, vagy saját magam tehetek róla, így saját magam tudok is ezen változtatni a hozzáállásom megváltoztatásával? Ha igen, hogyan? Nem akarom, hogy ekkora "hatalma" legyen felettem.


2011. nov. 16. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő nem egy energiavámpír aszinkron asztrálenergiákkal, hanem szimplán egy idegesítő ember.

Nem tehetsz semmit, max nem keresed társaságát, vagy egy ezüstkarót átdöfsz a szívén. Vámpírok ellen az jó.

2011. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Rám is hasonlóan hatnak az idegesítő emberek.
2011. nov. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs hatalma feletted, de adod meg a lehetoseget, hogy rad ragadjon, tehat nem vallalod onmagad.

A lehetoseged megvan arra, hogy vedekezz, es kozold vele hatarozottan, hogy teged ez nem erdekel, es lazitani akarsz, csendben maradni pl.

Te gyengited igy onmagad, mivel legbelul feszulsz, ez a visszafojtott idegessegnek a jele, hogy mar szinte szedulsz.

TEhat vedd meg magad, talald meg a modjat ennek.

2011. nov. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bleed ***** válasza:
ha még energia vámpir is csak annyit tehetsz ellene hogy nem foglalkozol vele vagy megmondod hogy hagyjon neked békét.. vagy egyéb megoldási módszerek gondolom az illetőt meg megváltoztatni nem lehet...
2011. nov. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha annyira idegesitő akkor több dolgot tehetsz:

- ha a párod: b@zd ki!

- ha a házastársad: válj el!

- ha az anyád: költözz el!

- ha a barátod: ugasd le!

Nem ő az energiavámpir hanem te vagy töketlen.

2012. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!