Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ismerősöm panírozott...

Egy ismerősöm panírozott halrudat eszik több napja ebédre (én mondtam neki hogy talán azért nem kellene, de hát nőből van. ) és arra panaszkodik hogy halszagú odalent. Köze lehet a fogyózáshoz?

Figyelt kérdés
Most én kérdezek, tádám.. légyszi próbáljatok meg építő jellegű válaszokat adni.
2013. máj. 9. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet,h mást csinált a halrudacskával odalent :P
2013. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ajáld fel, hogy körbeszagolod ott lent, és majd elmondod, hogy mosdania kellene, vagy fehérneműt cserélni, vagy ... meglehet, hogy az egészet azért találta ki a hölgy, mert akar tőled valamit....

Légy egy kicsit kreatívabb!!!

2013. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"egy ismerosom" aha. :D
2013. máj. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Halszag-szindróma: [link]
2013. máj. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vagy: "A szürkés, halszagú folyás esetén legtöbbször kevert - tehát többféle baktérium okozta - hüvelygyulladásra kell gondolni."
2013. máj. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Talán a panír az oka DDDD
2013. máj. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Kedves mélyen tisztelt gyakorikérdések.hu/fogyókúrák már már legendás alakja ismertebb nevén ,,TaplalkozasHarcmuves"!


Először hozzád lenne egy-két szavam nőként, először is nyald ki neki a hal amúgyis egészséges.Másrészt tedd magadévá máris másféle rúd szag lesz neki odalent.

Egyébként tudjuk,hogy minden étel szaga hatással lehet a testnedveinkre nem véletlenül ajánlják finnyásabb hölgytársaimnak,hogy etessenek ananászt partnerükkel.Üzenem az ismerősödnek,hogy amennyiben nem csak női kelletés van a dologban akkor fejezze be pár napra a halzabálást,hogyha ígyis megmarad a kellemeten szag/illat forduljon nőgyógyászhoz esetleg gondolja újra a tisztálkodási szokásait.Gyanítom inkább az első állításom lesz a dologban úgyhogy kellemest hancúrozást kívánok! Minden jót!

Ui: nem tudom,hogy a sárgarépa a paleoban egészséges-e,de a látásod javítására mindenképpen javaslom!

2013. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jók vagytok, nagyon jók! :D

Nem csak nekem volt elborult napom, látom.


A répát megfogadom, egyszerűbb mint új szemeket szerezni - hogy ez hogy jön a témához fogalmam sincs. A s.répa bizonyítottan pozitív hatással van a látásra? :))))

2013. máj. 9. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként azért,hogy jobban megLÁSD a dolgokat:D bizonyítottan egy ismerősöm,akinek rossz a látása ette napokig és elvileg tisztábban látott tőle.
2013. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Elvileg tisztábban látott tőle.

Bizonyítottan ette? És még mit evett mellette, nem bizonyíthatóan.


LÁSD. Este fáradt voltam, most még álmos. LÁTNI. Valami nem esik le nekem? :D

2013. máj. 10. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!