Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi értelme ezeknek a rémálmoknak?

Mi értelme ezeknek a rémálmoknak?

Figyelt kérdés

Már 4. napja álmodok hasonló jellegű történeteket:


Egy ember üldözött, akit egy bulin ismertem meg, akivel táncoltam, és már akkor kiderült, h ketyós, és kutyaalakot öltött úgy üldözött.. a látványvilága teljesen Fűrész jellegú volt, mármint az álom látványvilága.. a sötét tompa zöld színek, a fémek a környezet..

Valami idézést kellett végeznünk a barátnőimmel, h leakadjon rólam az üldözőm.

Ekkor visszaváltozott ilyen horrorfilmes pasassá

ijesztő kinézet, sebek, véres arc, szakadt ruha, hideg test. Majd leöntötte savval a bal kezem.


Volt egy rész benne, amikor azt álmodtam, h egyik gimis ismerősünk megveszi a házunkat, mert kül. adósok börtönébe kerültünk volna, és ez alatt a rész alatt nem láttam.. vak voltam.


Már nagyon fáradt és nyűgös vagyok ezek miatt. Nem gondolnám, hogy 21 évesen ezeknek valami értelme van, de fárasztó.



2013. máj. 22. 12:05
 1/7 randomgirlLOL válasza:

Az efféle, üldözős témájú álmok általában jelezni akarnak. Nincs valami olyan dolog, ami elől menekülsz, amit nem akarsz megcsinálni, de tudod, hogy kötelességed volna? Esetleg előre menekülsz egy ilyen dolog elől, ami mondjuk később fog történni (nem a jövő megérzésére gondolok [xD], hanem valami olyasfélére, ami a közeljövőben fog történni. Pl., idegesítő családi összejövetel, dolgozat stb.)?

Vagy a tipikus kérdés: nem nézel sok horrorfilmet? :D Szerintem az ok: valami nincs rendben+fáradt is lehetsz nagyon. (Ha egyetemista vagy - korodból ítélve - akkor érthető a fáradtság.)

2013. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy sok horrorfilmet nézel? Esetleg este jól bekajálsz?


Talán kivagy merülve, és fáradt lehetsz?

2013. máj. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Horror film fan vagy, már előre látom.

Mi a kedvenced amúgy? A film stílusából megmondom a tiédet?

2013. máj. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
soha nem nézek horrorfilmet, és 17 után nem eszek.
2013. máj. 22. 15:58
 5/7 A kérdező kommentje:
jövő hónapban a nyelvvizsgának nézek elébe, elég sok vitám van a szüleimmel, hogy habár az államvizsgán már túl vagyok, de a szóbeli nyelvvizsga miatt nem kaptam diplomát, így "végzettségem sincs".
2013. máj. 22. 16:00
 6/7 anonim válasza:
Nem bántásból de ha nem nézel horrort akkor honnan tudod hogy milyen környezet van a fűrész című filmben? (-_-)
2013. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5 óra után nem eszel? Az lenne a halálom! :)

Én mindig beiktatok egy kis falatozást:

reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, uzsonna utáni nasi, vacsora, vacsora utáni nasi. Plusz a könyv és film kaja, ami elengedhetetlen ezekhez. Számítógépezéskor kivételesen nem eszek, mivel szükségem van mind a kettő kezemre.

21 évesen nekem kell a táplálék, hisz elengedhetetlen a fejlődésemhez.

... amúgy csak 63 kiló vagyok már X éve.

Ez az én szerencsém, nem öregszem és nem hízok. Legtöbben azt mondják csak középiskola alsó tagozatosnak tűnök.

2013. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!