Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez véletlen egybeesés lenne,...

Ez véletlen egybeesés lenne, vagy "üzenet"?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyok együtt a párommal, ez idő alatt 6 haláleset történt a családomban. 4 közeli rokon és 2 távolabbi.

Kiderült 2 betegségem, 1x műtöttek.

A nagymamám eltörte a lábát és agydaganata van.


Végiggondoltam, és mielőtt összejöttem vele, 5 évig konkréten 1 haláleset sem történt, nekem sem volt eddig betegségem.


Szerintetek véletlen egybeesés, vagy a sors "üzeni", hogy nem kéne ez a kapcsolat? (Nem vagyok vallásos vagy ilyesmi, csak hiszek a sorsban.)


2013. jan. 31. 20:16
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
86%

Véletlen egybeesés. Vannak az ember életében olyan időszakok, amikor csőstül jön a baj.

Csak a véletlen. Ezért ne üldözd el a barátodat! :)

2013. jan. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
A legfurcsább, hogy összejöttem vele és rá pontosan 2 hétre meghalt az egyik közeli ismerősöm.
2013. jan. 31. 20:21
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Vizsgáld meg a haláleseteket, és meglátod hogy azoknak hosszabb előélete volt, mint a másfél év amióta a pároddal vagy. A daganat is hosszú évek alatt alakul ki, és a baleset is események szerencsétlen láncolata miatt történik.
2013. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

A sors üzenni akar valamit, de az is lehet, hogy korosodnak a rokonaid.

Ha a sors üzenni akar, akkor sem biztos, hogy a párod a gond, lehet hogy mást akar üzenni. Ha te kifejezetten azt érzed, hogy a párod nem az igazi, akkor viszont ne várj tovább, hagyd el. De legyél felkészülve arra, hogy semmi nem fog változni.


Amúgy lehet hogy főleg a rossz dolgokat veszed észre, pl hány új baba született azóta a családodba? Mert nekem is haltak meg (most vannak 80 körül a nagyszüleim és testvéreik), de születtek is jócskán. És ez természetes.


Ha a műtét nőgyógyászati volt, akkor valószínűbb, hogy nem ez a legmegfelelőbb pasi.

2013. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%

No, ehhez aztán kell egy cifra gondolkodás.

A sors csak megmutatja, hogy az idősek meghalnak, esetleg vannak balesetek, te milyen jól jártál, hogy időben megműtöttek, de a barátodat miképpen kevered mindebbe, az nekem magas.

2013. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Egy baba sem született. :(
2013. jan. 31. 20:23
 7/22 A kérdező kommentje:

Úgy keverem, hogy feltűnt, hogy azóta halnak meg körülöttem folyamatosan!

Azelőtt közeli családtagom 9 éve hunyt el, most meg.. :S


Nem vagyok biztos a kapcsolatomban, de nagyon szeretem őt.

2013. jan. 31. 20:25
 8/22 anonim válasza:
100%
ahogy fel akarod fogni. Ha akarod azt is jelentheti, h ezek a tragédiák mind közelebb vittek hozzá, mert láttad h melletted áll a bajban, és bár tragédia, összekovácsolt titeket..
2013. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
Ha ez a gondolat ilyen komolyan befészkelte magát az agyadba, akkor szerintem te érzel valamit a kapcsolatodban, ami nem jó. Most nem azt akarom mondani, hogy tényleg van valami összefüggés a pasi, és a családi halálesetek, betegségek között. De miért nem arra gondolsz, milyen jó, hogy ennyi szomorúság közepette, legalább ő van neked, akivel boldog vagy, és vigaszt nyújt? Miért épp az jut az eszedbe, hogy mióta együtt vagytok, egyik baj a másikba ér a családodban?
2013. jan. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Na erre jó ez az oldal, mert ebbe pl bele sem gondoltam még.:)

Csak akkor ez nagyon sz@r húzás a sorstól, mert sok embert veszítettem el, máshogy is összekovácsolódhattunk volna.

2013. jan. 31. 20:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!