Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Furcsa véletlenek történnek...

Furcsa véletlenek történnek velem és a barátnömmel. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Pár hònapja nagyon furcsa egybeesések történnek velünk, főleg ha együtt vagyunk. Többnyire jelentéktelen dolgok pl. Hónapok óta nem beszéltünk valakiről, mikor egyszer szóbahozzuk, tuti hogy egy órán belül szembejön az utcán, vagy elkezdünk beszélni egy zenéről, ami aztán hirtelen felcsendül valahonnan. Olyan is volt, hogy valakit összekevertem egy x szemèllyel, aztán szembejön az igazi x. Ezeken csak nevetni szoktunk, meg megàllapítjuk, hogy furcsán jött ki, de egyre gyakoribbak az ilyesféle dolgok, és egy nap a hatodik után már kicsit megijedűnk, hogy biztos-e, hogy ez mind véletlen? Ugyanis korábban szinte soha nem történtek ilyenek, most pedig, mint írtam, pàr hónapja szinte minden nap.most csak bekébzeltük magunknak mindent, vagy mi ez?

2012. dec. 23. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikailag van rá esély, hogy ilyenek történjenek, de ez az esély kicsi, így amikor megtapasztalunk egy ilyen dolgot, az "természetfelettinek" tűnhet.
2012. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Beszélgessetek egy kicsit a lottóötösről is, de ne felejtsétek elküldeni nekem az eredményt :P :D
2012. dec. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek véletlenek.
2012. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!