Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi történt velem? Csak egy...

Mi történt velem? Csak egy halvány képre emlékszem, mi lehetett?

Figyelt kérdés

Nos, volt már olyan, hogy több álmomban ismétlődött meg pár dolog, illetve hasonló valójában nem létező dolgok, mint például kétszer voltam álmomban egy olyan kastélyban a falunk szélén, ami igazából nem létezik. Mind két álomban ugyanolyan volt, elég rémisztő..


Szóval már többször álmodtam egy fekete ruhás magas nővel akinek a kapucnija alól kilóg a barna kócos haja. Olyan is többször volt már, hogy elriadtam.

Tegnap félálomban voltam már, csak annyira emlékszem, hogy este volt, az előszobában álltam, égett a lámpa, de olyan fura sárgás fénye volt. Ott állt velem szemben az a nő, nekem egy seprűnyél volt a kezemben, majd elejtettem és erre felriadtam.

Majd kiugrott a szívem, lihegtem, mint egy kutya és valamiért rettenetesen féltem. Még tényleg soha nem féltem ennyire.

Utána persze szépen visszaaludtam és nem emlékszem, hogy mit álmodtam, de ez megijesztett.

Mint ahogy már mondtam, többször felriadtam, de nem ennyire ijedten.

És mikor egyszer ugyanezzel a nővel álmodtam, álmomban harcoltunk és mikor felébredtem láttam, hogy beleharaptam a kezembe, ami szintén elég furcsa volt..

Mit mondtok? Van jelentősége, vagy csak egyszer volt ilyen, majd elmúlik én meg felejtsem el?

Köszönöm!



2013. jún. 17. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell félned tőle. Ő jelképezi a jövődet. Most biztos valami bizonytalannak, kilátástalannak tűnő helyzetben vagy, és aggódsz azért, mit hoz a holnap. De ne félj: lesz, ahogy lesz.
2013. jún. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jún. 17. 22:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Abban az egyben igaza van az előttem szólónak, hogy nem kell félned tőle. Az álmok ugyanis a valós élet apró mozzanataiból tevődnek össze. Tehát amit látsz, olvasol, hallasz, elképzelsz vagy gondolsz, az egyszer (sokszor csak évek múlva) megjelenhet az álmodban. Egyéb jelentősége nincs, kár a jelentését kutatni. Ne egyél este nehezet, korán vacsizzál, és feltehetőleg nem fogsz ilyen "vadakat" álmodni.
2013. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. jún. 20. 22:40
 5/7 anonim válasza:
tőle meneküj mert el fogja veni a szüzeségedet xd
2013. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

az is lehetséges,hogy régen állt ott egy kastély,és te az egyik előző életedben jártál ott,és ezt álmodtad meg...

nő feketében...Láttad a Fekete ruhás nő-t? Nem olyan régi,szerepelt benne Daniel Radcliffe is :D

2013. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem láttam a filmet:D

A kastélnyak meg utánanézek:)

2013. jún. 28. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!