Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam vele?

Miért álmodtam vele?

Figyelt kérdés

Van egy német lány,két éve ismertem meg külföldön,azóta nem is találkoztunk. Elsőre nagyon megtetszett,de mivel akkor volt barátja,ezért nem lett semmi. Miután hazaértem,többször is beszélgettünk chaten,de az utóbbi fél évben nem igazán,sőt az utóbbi 2-3 hónapban egyáltalán nem. Van már egy lány,akivel kölcsönösen nagyon bírjuk egymást,így nem is gondoltam már régóta a külföldön megismertre.

Ennek ellenére,kb. három hete azt álmodtam,hogy találkoztam vele,és amikor megláttam,nagyon örültem,hosszan meg is öleltük egymást,de egyikünk se szólalt meg. Mai álmomban pedig szintén, egy összejövetelen találkoztam vele,ugyan az a forgatókönyv, nehezen,de végül a közelébe mentem,de megint nem beszélgettünk.

Szerintetek miért lehet,hogy most előjött az álmomban?

Nekem lenne egy tippem,miszerint a szerelem érzése az ő képével párosult,most pedig,hogy szerelmes lettem ebbe a lányba,ő jelenik meg az álmaimban. De ez csak feltevés,szóljatok hozzá,ti mit gondoltok.


17/f



2013. jún. 24. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha ő volt az első komolyabb szerelmed, akkor azért.

Viszont ha nem, akkor tudat alatt hiányolod, és ezért álmodtál vele.

2013. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!