Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok állandóan a...

Miért álmodok állandóan a halálról?

Figyelt kérdés

már egy hete arról álmondom hogy egy családtagomat megölik.mindig mást.

most anyukámmal fent voltunk valami hegyen fuvet nyirni es valami ismeretlen akarkik odajottek(nem emberek) es felgyujtottak.a funyiro zsinorjat.mi elfutottunk anyuval es hirtelen osszeismerkedett egy ilyen ufo fele sapadt novel.azt mondta neki hogy megcsinalja hogy ne legyen rancos az arca. de a hajat akarta levagni a fejevel egyutt.ennek a mamam is bedolt es o is bevette ..es megtortent.

miert almodok ilyeneket?mit jelentenek?


2013. jún. 26. 09:25
 1/3 anonim válasza:
Nem halt meg a közelmultban valaki aki közel ált hozzád?
2013. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kánikula idején jóllakottan baromi hülyeségeket össze lehet álmodni. Vegyél légkondit a hálóba, és ne zabálj este annyit :)
2013. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos volt időszak amikor én is rengeteget álmodtam rokonaim haláláról és nagyon rossz érzéssel keltem fel.Majd egyik este édesanyám haláláról és szörnyű gyógyíthatatlan betegségéről álmodtam ... Na itt betelt a pohár :D Anyámmal senki se szórakozzon még álmomba SE

Az álmok nagyon furcsa dolgok az álmok azok tudattalan meditációk.Ilyenkor tudatunk dimenziókat síkokat járnak be vagy csak a tudatalattinkat járja be, A halál általában a közeljövőben beálló boldogságot szerencsét és anyagi jövetelt jósol. Nincs olyan hogy JÓ vagy Rossz álom ezt mi emberek húztuk rá az egészre mert a "rossz" álomnak is lehet jó jelentése !! csak amint az álmunk a tudatunkba jut utána értékelődik át hogy most a fizika síkon ezt mi minek értékeljük. Mert ugye a fizika síkon egy szülő halála nagyon ROSSZ !! De a jelentése szerencsés :D

Remélem tudtam segíteni ! :)

2013. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!