Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Pár hete jézussal álmodtam...

Pár hete jézussal álmodtam mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy valakivel szeretkezek, felnéztem az arcára és szerintem nagyon hasonlított jézushoz, szakállas volt meg minden, és ott lent is teljesen szőrös volt....

És nem voltam már 5 hónapja pasival mégsem jön meg a menszeszem pedig máskor mindig pontos volt, most akkor lehet, hogy terhes vagyok?????


2013. jún. 26. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet egy ácsra vágysz titkon :D
2013. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakállas szőrös = Jézus...

De lehet hogy maga Isten volt, de az sem kizárt, hogy Pistabá. És bioszon azt tanultam, hogy ha álmodban szexelsz, akkor nem leszel terhes. Ennyi erővel én is teherbe ejtettem már egy csomó olyan nőt, akit nem is ismerek...

2013. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze meg látsz egy Jézusnak kinéző embert az álmodban és egyből terhes vagy?????xDDD
2013. jún. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen, ez nagyon valószínű. Az utóbbi években nagyon megnőtt azoknak a nőknek a száma, akik Jézussal szeretkeztek álmukban és 9 hónappal később gyereket hoztak a világra.
2013. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
menj el egy paphoz, aztán meg a nőgyógyászhoz
2013. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha most arra akarsz kilyukadni, hogy megszállt a szentlélek,

akkor tévedésben vagy.


Amúgy lehetett épp a jeti is, ha annyira szőrös volt, nem gondolod?Ez valószínűbb is.

2013. jún. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!