Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Éreztétek már úgy egy álom...

Éreztétek már úgy egy álom közben, hogy ébren vagytok?

Figyelt kérdés

Velem pár hete esett meg, hogy ami álmomban történt, annyira valóságosnak tűnt, hogy azt hittem, hogy ébren vagyok. A házunkban voltam álmomban is, és bár történtek furcsa dolgok, amik a való életben nem történtek volna meg, mégis azt hittem, hogy ébren vagyok és ez most történik. Aztán felébredtem, és akkor csodálkoztam rá, hogy az ágyamban vagyok, és csak néztem, hogy jééé, ez az egész az előbb meg sem történt? Annyira valóságos volt...

Veletek is történt már ilyen?



2013. júl. 2. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, az álmok már csak ilyenek.
2013. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én is éreztem már így, szerintem szórakoztató.
2013. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudatos álomnak hívják. Nézz utána a neten. A legjobb érzés a világon.
2013. júl. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen az álmoknak ez a lényege, hogy azt hidd, ébren vagy. Bármi van benne, nem fogod észlelni, hogy ez nem igazán történhetne meg. Ez természetes, mindenkivel történt már ilyen. Ha az agyad mégis rájön, hogy álmodsz, akkor egyből felébredsz.
2013. júl. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért írsz be butaságot, feleslegesen?
2013. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Értem, hogy ez az álom lényege, hogy azt hisszük, hogy tényleg megtörténik, de ez valahogy más volt. Ennyire valóságos még soha nem volt, ezért volt annyira furcsa. Na mindegy, tényleg köszi a válaszokat.
2013. júl. 3. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja, többször is előfordult, álmomban ágyból felkelés és leskelődés/mászkálás a lakásban.
2013. júl. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!