Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor éreztétek meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor éreztétek meg, hogy vége van, túl vagytok a kapcsolaton? Úgy értem a szakítás után?

Figyelt kérdés
Én azt hiszem most tartok ott... ma ismét vele álmodtam, együtt voltunk és azt mondtam neki, csak még egyszer add a kezed, és én sosem engedlek el többet... De azt hiszem már vége... Nagyon szerettem őt.

2012. nov. 7. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem a baràtnőm szakìtott 2hònapja. 1évet voltunk együtt de minden este vele àlmodok..pedig annyira szeretném elfelejteni..de nem megy :(
2012. nov. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:( Szegény... kitartás
2012. nov. 7. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:
én se léptem még túl rajta,pedig eltelt 8hónap :/ pedig mi.csak 2hónapig voltunk együtt><
2012. nov. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

lassan negy honapja tortent a nagy szakitas. ket evig voltunk egyutt,borzasztoan szentimentalis es viharos kapcsolat volt,elfaradtunk benne.

nekem nehany hete uj parom van,de azt hiszem,nem fog sokaig tartani,mert ez igy nem megy....

tehat,nem tudom,en meg nem vagyok tul rajta.egeszen addig azt hittem,hogy igen,amig meg nem lattam.ezzel o is igy van.

2012. nov. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 évet voltunk együtt, márciusban szakítottunk, 2 hónap után már tök jól éreztem magam, de még most sem mondanám azt, hogy túl vagyok rajta. bár elég relatív, hogy mit jelent ez. már van új kapcsolatom, de az előzőben ért sérelmek miatt nem lehet olyan, amilyennek lennie kéne, ezért nem mondanám még azt, hogy túl vagyok rajta
2012. nov. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én még a kapcsolatig se jutottam el egy lánnyal se, de még így is nehéz elfelejtenem... nekem akkor, ha már más lány is érdekel úgy, és az előzővel nem jövök zavarba, mikor szóba elegyedek...
2012. nov. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!