Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom állandóan a...

Gabriel72 kérdése:

Miért álmodom állandóan a volt párommal!?

Figyelt kérdés
Előszór is szeretném kérni csak az válaszoljon aki tudd segíteni! Mindig a volt párommal álmodom igazából nem tudtuk lezárni a kapcsolatot köztünk én fogtam magam és egyszerűen eltűntem! Mit tehetnék hogy ezt megoldjam?!? Mert gondolom erre utal az álom hogy nem zártuk le kettőnk közt a dolgot! DE egyszerűen lehetetlen vele!
2013. júl. 12. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, mindenképp beszéljétek meg! Nem fog nyugtod maradni, és ez csak a lelkiismereted, és kétségbeesésed.
2013. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hali!! Szerintem az egyik lehetőség h a volt pároddal àlmondsz az az h még mindig szereted őt .

Vagy KiSÉrt a MULT és lelkiismeretfuldalàsod van eseteleg bűn tutad!! Mindenkép beszéljetek zàrjátok le a multat v. índuljatok tiszta lappal (ha esetleg össze akarnátok jönni újra!! )

Sok Szerencsét hozzà!!! :-)

2013. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Benned van még nagyon. Amíg nem kerülnek a helyükre a dolgok, addig ez így is marad.

Mi lehetetlen vele? A kapcsolat, vagy a lezárás?

2013. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Előszór is köszönöm mindenkinek a hozzáoszlást!!!

Mind kettő lehetetlen vele a kapcsolat is meg a lezárás is!!!2 évet voltunk együtt ez alatt az idö alatt kb 10 -szer szakítottunk!!Ha ott vagyok nem kellek ha nem akkor teper!!!Én ezt meg untam és ezért döntöttem igy!!!!

2013. júl. 14. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Gumikötél effektusnak hívják ezeket az eltávolodásokat, mert amikor már elég távol került, egyszercsak visszarántja, és akkor teper. De ha két év alatt ezen nem sikerült felülkerekedni, akkor sajnos lehet, hogy már csak ez a bizonyos gumikötél tart össze titeket. Neked lenne könnyebb, ha erőt vennél, és teljes eltökéltséggel lezárnád, mit sem törődve az ellenvetéseivel.
2013. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért tettem amit tettem!!! Egyáltalán nem érzetem szükségét annak hogy magyarázkodjak miért is döntöttem igy!!! Mert akkor ugy tűnik meg érti utána eltelik 2 honap és jelentkezik!!
2013. júl. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!