Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Előző este volt egy álmom,...

Vad-Ász kérdése:

Előző este volt egy álmom, mit jelenthet_?

Figyelt kérdés

Olyan félig rémálom félig boldog álom volt.

Minden ember akit láttam az utcán elkezdett köhögni,majd a Kiss zenekaréhoz hasonló színű lett az arcuk majd elsorvadtak.

jópáremberrel megtörtént,majd megláttam azt a lányt aki nekem tetszik,és láttam kezd fakulni az arca.

Az ijedségtől nem tudtam mit csinálni.

Így csak any maradt hogy még utoljára magamhozöleltem és megcsókoltam.

De rögtön ez után visszatért eredeti állapotába.

közben a barátnője akivel arra jött elsorvadt.

----Kicsit bizarr volt------



2013. júl. 14. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Sok horror filmet néztél az elmúlt időben.
2013. júl. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tetszik az a lány, és az esküvőtökön a Kiss-nek kell játszani.
2013. júl. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy meg kell csókolni a hüllőt, és okkos lesz... izé.. királyfivá változik (feltéve hogy nem vagy hetero), ezen felül látens utalás arra, hogy az álomfejtés rovat a morbidhumor rovat szinonimája. (amilyeneket én is álmodni szoktam... :)) )
2013. júl. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zavar, hogy eltűtek környezetedből az emberek, nem tudod kezelni a magányodat, és ez irritál. Szabadulnál ebből a helyzetből, de megakadályoz a félelem. A lányra sokat gondolsz, így ő még gondolatban része a mindennapjaidnak, a többiek a feledés homályába vesznek. Ha zavar a szituáció, szedd össze magad, és változtass, akkor is ha kicsit bizarrnak érzed!
2013. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!