Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőd szextanárhoz akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőd szextanárhoz akar járni a nyáron. Szerintetek ez jó ötlet?

Figyelt kérdés

2013. jún. 27. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem mondta...majd adok én neki csak érjek haza.
2013. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Betegesnek nevezném leginkább...nem igaz hogy ennyire nem vagytok kreatívak...
2013. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hogy mi :?
2013. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szextanár?? Ilyen képzési formáról még nem hallottam. Hol lehet ezt a képesítést megszerezni? OKJ-s vagy diplomás képzés?
2013. jún. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csoportban tanitok! :D megmutatom mit hova kell dugni!
2013. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jézusom... vmi loser vagy szexmániás pasi "szextanár" címen k-urogatja a csajokat, azok meg simán beveszik...? xD Mik vannak...
2013. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lúzernek tűnő a pasi, eléggé nyugis, nem is néz ki rosszul, csak nekem mégis furi az egész, bár a barátnőm elég nagyot csalódott a pasijaiban....Állítólag nagyon képben van anatómiában, vannak előzetes témakörök és egy lány jókat mesélt róla itt a gyakorin is...Nem tudom mit csináljak, próbáljam lebeszélni, vagy nem?
2013. jún. 27. 15:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem akar, legalábbis nekem nem mondta.
2013. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg létezik ilyen pasi, tavaly nyáron én is voltam egynél és egyáltalán nem bántam meg, nagyon sok új dolgot tanultam és az önbizalmam is nőtt. Persze nagyon megválogattam, hogy kihez megyek :-)
2017. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!