Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöhetnék össze vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Darvasmerse09 kérdése:

Hogyan jöhetnék össze vele? Van egy nálam 2 évvel idősebb lány aki nagyon bejön nekem és ő is azt mondta hogy én is tetszek neki, ő tudja is hogy én is nagyon bírom őt. Csak az a baj hogy senkivel se akar járni! Hogyan érjem el hogy járjon velem?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Miért nem akar senkivel sem járni?
2013. júl. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 12 ő 14! :D Már kérdeztem többször miért nem akar senkivel se járni de azt szokta mondani hogy nem tudja!
2013. júl. 10. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nekem ugy hangzik, hogy inkabb csak veled nem akar jarni, de nem akarta azt mondani, hogy nem tetszel neki.

Ennyi idosen ez eleg nagy korkulonbsegnek szamit, szerintem egy par evig meg maradj a seggeden.

2013. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul jött le neked mivel senkivel se akar járni,pedig sokan kérdezték már tőle,és eddig mindig nemmel válaszolt. Viszont nemrég azt mondta h ha most valamikor megkérdeném tőle akkor 70 százalék esélyt adna arra h igent mondana :)
2013. aug. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!