Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álmom?

Mit jelenthet ez az álmom?

Figyelt kérdés
van egy visszatérő álmom. kb. havonta egyszer megálmodom, hogy szellemek vannak a házunkban, és beszélek velük. ilyenkor összebarátkozom velük és kiderül hogy kedves szellemek.de van mindig köztük egy démon, aki meg akar ölni. felölti a szeretteim arcát, vagy macskának álcázza magát és amikor el akarok menekülni nem tudok mozdulni és egy hang sem nön ki a torkomon aztán rájövök hogy álmodok csipkedem magam pislogok de sehogy sem tudok felébredni.aztán felriadok, ráng egyet a testem, és ég a bőröm, könnyes a szemem. ilyenkor percekig nem tudok megmozdulni, és nagyon ég a bőröm.

2013. júl. 16. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Azt jelenti, hogy



ezt.

Egy nagy semmit.


Kussoljatok már el, az álmok sz@rt se jelentenek... az ay játéka.. ennyi. Hülyék..

2013. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves első, nem tudom, hogy miért kell azonnal lehülyézni azt, aki más világnézetet vall, mint te. Igen, az agy és az álmok kapcsolatban állnak egymással, méghozzá úgy, hogy az agyban lévő gondolatokat valamilyen szinten kivetítik az álmok. Tehát ezek alapján egyáltalán nem hülyeség az álomfejtés, ha belegondolsz, mert ami az agyban van, az megvan az álmokban is. De valószínűleg csak hülye vagyok, sebaj. :)


Kedves Kérdező!

Nem lehet, hogy sokszor érzed úgy, hogy a kedves ismerőseid között van egy olyan, aki rosszat akar Neked (ahogy a szellemek és démonok az álmodban)? Talán ez az illető olyan dolgokat csinál, amiket Te is szeretsz ("felölti a szeretteid képét"), viszont érzed, hogy ez csupán álca. Az álombéli menekülés elég gyakori menekvés, jelentheti azt, hogy a való életben is menekülsz egy-egy probléma elől.


Egyébként természetesen nem vagyok profi álomfejtő, csak egy "hülye ezós", mert miért ne. :) Szóval ez is csak akkor lesz pontos, ha Te fejted meg magadnak. Jegyezd fel az álombéli szimbólumokat, amik megragadják a figyelmed, és értelemszerűen gondold át, hogy mit jelenthet számodra. Ez nagyon sokat segít szerintem. :) Az a jelenség, amikor nem tudsz megmozdulni és ég a bőröd, alvásparalízis lehet.


Megjegyzés: amikor rájössz, hogy álmodsz, megpróbálkozhatsz azzal is, hogy tudatosítod az álmot, és magad alakítod, hogy mi történjen, ezt nevezik tudatos álomnak. Ehhez sok gyakorlás szükséges, én is még csak most fogok belemélyedni a témába, szóval ebben nem tudok segíteni. Viszont akkor az álmot úgy alakítanád, ahogy szeretnéd. :) Ennek ellenére azt ajánlom, hogy az értelmezéssel próbálkozz meg először, mert attól, hogy tudatos irányítással elfeded az álom "mondanivalóját", a problémát még nem oldottad meg! Márpedig ha visszatérő álomról van szó, csak lehet benne valami...

2013. júl. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!