Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? érdekes

Mit jelent ez az álom? érdekes

Figyelt kérdés

A tó partján futok, és egy elég szar dalt játszanak. egy kisgyerek, belemegy a vízbe el is merül, én meg gyorsan kirántom, és az apjának odaadom aki nagyon hálálkodik. Megérkezek egy padhoz, ahol 4 volt osztálytárs van. A panel pont árnyékot vet ránk. 2csaj 2srác. Beültem a 2 csaj közé. Kérdeztem hogy hogy telt a nyár, milyen az új osztály. Ők meg csak annyit mondtak hogy valami bajom van? A suli fele sétálok a volt suli felől, egy volt osztálytársal. Próbálom meggyőzni hogy jöjjön át a sulimba mert jobb, és hogy nem lenne lemaradva. Már majdnem a sulinál vagyok amikor odajön egy másik krapi is aki elkezd fekete pákót lejátszani a telóján, és azt hallgatja hogy tucsok. Bemegyek a suliba, és megnézem melyik terem lesz a mienk. Útküzbe mások mondogatják hogy nekik nem lesz 1. Órájuk. 84/24 a mi termünk. Valóságba nincs ilyen terem nálunk. Felmegyek 1 emeletet. Egy volt osztálytársam odajön, és elkezd futni. Futok én is. Keressük a 4-es termet. Megtaláltuk hamar, kinyitottuk az ajtaját, de újabb folyosó.

Nagyon különös hely volt az. Amikor a mostani suli van az álmomban, ez a hely általában benne van.

Narancssárgás csempék vannak a falon. Nem "éles" sarkak" vannak hanem minden íves, lekerekített. A padló és a fal se derékszöket zár hanem pár centis lekerekíttés van. A plafon boltíves, ugyan úgy csempe szerű anyagból van. Megvan a 24es terem. A 25ös felől zenét hallok. Mintha egy zenekar lenne. Hegedűtől elkezdve minden. Lassú viszonylag mélyebb zenét játszanak. Osztálytársam már nincs ott.

Ezen a helyen ablak sincs néhol 1-1kis lámpa van a plafonon.nem lelógós hanem beépített. A teremnél ajtó sincs csak a falba van a szám vésve. Bemegyek , de egy enyhe kanyarral jobbra vezet a terem. Ott oszlopok állnak 1-2 méterekre egymástól. Onnan erősödik a zene, de sötét van.

Balra néztem. Ott van egy számíttógép a falba építtve.

Mögüllem egy gyerek megszólal. Csak addig hogy oda nézzek. Ott állt a folyosón. Oldalra nézett és kérdezte hogy mikor lesz beírva a gépbe? Nem láttam kitől kérdezte. Nagyon érdekes volt, de felébredtem.


2013. júl. 18. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. júl. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!