Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? Kicsit...

Mit jelent ez az álom? Kicsit hosszú, de érdekes

Figyelt kérdés

(nem játszok akció játékokkal, tv-t se nézek szinte)


Egy buszon vagyok ahol rádión mondogatják hogy előfordulhat egy esetleges atomtámadás európában.

Amíg mindenki félt az atombombától a hidegháború alatt addig nem atomoztak. De amint elfelejtették hogy milyen veszélyes, támadhatunk.

Mindenki a buszon csak azt mondogatta hogy úgyse. Jobboldalról elég erős fény jött. A horizonton egy gombafelhő alakul ki. Az erős fehér fény már halványul. Hatalmas pánik lett a buszon. Mindenki elkezdett menekülni. Leszálltam én is, és elindultam a legközelebbi buszmegállóhóz. Volt ott egy busz. Kinyitotta az ajtókat hogy gorsan szálljon fel aki csak tud. Az égen rakéták szálltak. 5-10, de nem ugyan arra hanem több irányból röbb irányba.

Az egyik elkezdett süllyedni. A busz elindult, lebújtunk a székekhez a távolba ismét atomrobbanás. Picit a talaj megremeg. Ismét erős fény van. Aki nem mászott be a székekhez hanem ülvemaradt annak a bőre leégett, akkora fényt és hőt kapott. Ott ordított egy ember. Válltól felfele teljesen összeégett. Haja is ráégett. Az egyik megállónál megkértem hogy álljon meg a buszsofőr. Megállt, én meg leszálltam. Egy öreg nénike is jött. Megkért hogy vezessem át a zebrán. Átvezettem. A túloldalon ott volt az osztálytársam' megköszönte hogy átvezettem az nagyiját. Kérdeztem hogy hogy tellik a nyár? Picit elbeszélgettünk. Az ég már fekete volt a felhőktől, és hamu esett.

Az osztállyal találkozok, és mondják hogy csatlakozzak, futunk egy kicsit. Eszembejutott pár perc után hogy a ház nyitva maradt. Elkezdtem hazafutni. A kaput bezártam. Ekkor hátrafordultam és ott volt egy kocsi amibe beszállt egy krapi. Egy másik is futott a kocsihoz. Meglátott engem. A pisztolyt rámszegezte. Mondtam hogy ne lőjön. Ekkor a lábamba lőtt (a medencém alatt picivel) és a jobb kezembe. Rohadtul fájt. A kocsi elhajtott. Felhívtam a mentőket hogy segíttsenek. Pár perc múlva ott is lettek. A helyszínen gyorsan ellátták valamelyest a sebeim, beraktak a mentőbe. Elindultunk. Előre szóltak rádión hogy egy műttőt készíttsenek elő.

Már nem annyira de még mindig rohatul fájt a lábam és a kezem. A sofőr mondta hogy nem lát semmit. Mondta a mellete ülő hogy érdemes lenne a lámpát felkapcsolni. Felkapcsolta, és ekkor majdnem karamboloztunk. Elmentünk egy stadion mellet. Semmi értelmeset nem csináltak ott. Volt egy csapat akik asztal méretű sörösüvegből ittak, valahol ázsiaiak bikinibe feküdtek, valahol aludtak, stb kanyarodtunk egyet, a kezem már nem mozgott.


2013. júl. 18. 14:08
 1/1 anonim válasza:
ez durva sztem ennyi VIGYÁZZ!!!!!!
2013. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!