Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jeenthet ez az álom? Fontos

Mit jeenthet ez az álom? Fontos

Figyelt kérdés

Az volt sulim öltözőjéből kijövök. 1 póló van rajtam. A folyosón befordul a volt osztálytársam. Nagyon dögös. Érdeklődő tekintettel kérdezi hogy mit csinálok itt a folyosón 1 szál pólóba?

A pólómmal kitakarom a lényeget. :) mondom hogy inkább felöltözök rendesen. Megyek vissza az öltözőbe, de jön utánnam. Nem zavart, sőt. Az ajtóba megállt. Onnan pont látott. Kérdeztem hogy látni akar-e.

Mondta hogy nem (olyan nem volt hogy igen. Bejött az öltözőbe, tőlem 1-2méterre. Elkezdtem öltözni, ő meg elővette a telefonját, és v kamerázott vagy fényképezett, de tetszett neki. Felöltöztem, majd mondta mosolyogva hogy keressünk egy szabad öltözőt. Benéztem egy másik öltözőbe, de dagadtak voltak csak ott. Bementem egy másikba, ott csak vének. Majd elmentem a folyosón, a könyvtárba. Ott gépeztek sokan. Kb 50m-t mentem, egyenest a folyosó végére. Ott volt jobb oldalt egy ajtó. Kinyitottam. Ott is még a könyvtár volt, meg valami kis bolt féle. Egy család épp egy távirányíttású autót akart venni csak nem tudták eldönteni hogy a fekete vagy a pirosat vegyék. Kimentem az épületből. Egy keskeny földsávon mentem, körülöttem víz van. Ott fürdenek sokan. Az egyik oldalon fiatal csajok, a másik oldalon mindenféle torz szülött. Többnek a lába addig ért mint egy normális ember bordái, és a kezeik rövidebbek voltak.


2013. júl. 18. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent.
2013. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt annyira fontos?
2013. júl. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi volt olyan qrva fontos? Összeálmodtál minden hülyeséget. Velem naponta megtörténik, de nem riasztom a fél országot...
2013. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 acelsziv ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem szabad estére megint telezabálnod magad szíjas marhahússal meg tokaszalonnával, különben összeálmodsz egy csomó ökörséget.
2013. júl. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Lenge öltözet: barát betegsége. Iskolában: félelem az érettségitől. Ha meglátnak: balsejtelem. Beszélgetni a leskelődővel: elemi szexuális vágy. Menekülni a leskelődő elől: homoerotikus képzelet. Ha követ: mesés vagyon öröklése. Kapcsolat a leskelődővel: gyenge termés. Ha a leskelődő fényképet, vagy filmet készít: politikai karrier. Torzszülöttet látni: gyermekáldás." (Baláczai - Horváth: Álomfejtés a XXI. században)
2013. júl. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

barát betegsége: ez sajnos igaz :S

elemi szexuális vágy: :DD

gyenge termés: nagyon is igaz. a kedvenc almafámon (segtettem az ültetésbe (már amennyire tudtam kisgyerekként)) általába sok alma van, és hatalmasak! 200g körüliek. viszont idén 2-3 alma van csak rajta.


politikai karrier: megfordult a fejemben :D

2013. júl. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!