Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan tudnék emlékezni az...

Hogyan tudnék emlékezni az álmaimra?

Figyelt kérdés

Annyira nem emlékszem rájuk, hogy olyan, mintha nem is álmodtam volna. Először azt gondoltam, tényleg nem is álmodtam semmit az éjszaka. Aztán valahol olvastam, lehet hogy tévedek, hogy mindig álmodunk. Ezek szerint csak ennyire elfelejtem őket. Tudnék ezen változtatni?

Amikor még nem volt ilyen, és szerettem volna tudatosan álmodni (1-2 éve), és azt a technikát gyakoroltam hogy napi többször kétkedve vizsgáltam a környezetemet, jeleket keresve hogy álmodok, akkor sikerült kétszer tudatosan álmodnom.


2013. júl. 26. 12:31
 1/1 anonim válasza:
100%
Csak arra az álmodra emlékszel, amelyikből felébredtél. Éjjelente akár 5 álmod is lehet. Ezen nem nagyon bírsz változtatni, csak ha valami technikával elkezded "jegyzetelni" amikor felébredtél.
2013. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!