Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az álmoknak van/lehet jelentős...

Smile44 kérdése:

Az álmoknak van/lehet jelentőségük?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem nem.
2013. júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Akad olyan álom aminek van.
2013. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Igen! A jungiánus pszichológusok értelmezése alapján a tudattalanod "üzenetei" a tudatod számára, iránymutatás, hogy minek vagy épp híján, esetleg hogy valamivel becsapod magad, stb. stb. Jó könyv a témában: Marie-Louise von Franz: Az álmok útján. Álmokat értelmez, és ez alapján talán te is ráérzel a saját álmaid elemzésének mikéntjére.
2013. júl. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Én azt mindig felismerem, mikor a vágyaimról álmodok, ezek a legkellemesebbek. Volt olyan, hogy a félelmeimről álmodtam, viszont azt nem tudom, hogy miért pont akkor álmodtam, mikor nem is mélyedtem ilyen gondolatokba. Viszont ezek mindenképp rádöbbentettek valamire, tehát úgy gondolom van jelentőségük.
2013. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van!
2013. júl. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az álmoknak természetesen oka van, célja nincs.
2013. júl. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 baldwin13 ***** válasza:
Szerintem sokkal fontosabb, lényegesebb az ébrenlét alatt felvillanó megérzések értelmezése és beolvasztása a létedbe. Az álmok pedig maradjanak meg álmoknak.
2013. júl. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Az álom a híd a tudat és tudattalan között, így az álmokból sok minden kiderülhet, hogy tudat alatt mire vágysz, vagy mitől félsz, tartasz, esetleg az élet mely területén kellene változtatnod, hogy boldogabb legyél. pl, egy válaszút előtt is segítségedre lehet, ha átgondolod az álmaidat. De ne vegyél mindent készpénznek, van amikor csak össze-vissza álmodunk mondjuk egy jó film hatására.
2013. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bit123bit ***** válasza:

A jövőbe is tudsz az álomal látni


de ha egy tárgyat leteszel PL Telefon és nem emlékszel rá

akkor az álmodban ez a gondolat feloldodik és emlékezni fogsz rá

2013. júl. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!