Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban megmondták, hogy pár...

Álmomban megmondták, hogy pár héten belül meghalok?

Figyelt kérdés

Nagyon részletes és eleven álmom volt az éjjel, reggel is pontosan fel tudtam idézni, pedig máskor nemigen emlékszek. Egy jósnővel beszéltem. Sosem foglalkoztatott ilyesmi, hülyeségnek tartom, n tudom álmomban hogy jött elő. Ő mondta, hogy tudnom kell róla, hogy meg fogok halni egy balesetben. Legfeljebb heteim vannak hátra. Nagyon felkavar, nem szoktam ilyeneket álmodni.

Vélemények is érdekelnek, és jó kiírni magamból.



2013. júl. 31. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Amiatt hogy a jósnő azt mondta nem lesz úgy ha nem hiszel nekem menj másik jósnőhöz és mondd el ugyan azt neki amit az előzőnek és fix hogy mást fog mondani és az álmaid ha jövőt mutatja akkor se kell félni az álmok csak azt mutatják ami megtörténhet.
2013. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha valamit halogatsz, ne halogasd tovább, ezt üzenheti a tudatalattid
2013. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Talán nem egyértelmű: soha nem voltam jósnőnél, nem is áll szándékomban, hülyeségnek tartom az ilyesmit.

Álmomban voltam jósnál. Azért nem is értem az egészet, mert ébren soha nem foglalkoztat a gondolat.

Olyan volt már, hogy álmodtam róla, hogy megszületett a tesóm, és tényleg akkor éjjel született meg. Ez se olyan bűvös-bájos dolog, várható volt, ezen kattogott az egész család, hogy mikor születik meg végre.

Hasonlóan nem tartottam érdekesnek, amikor álmomban meghalt egy idős rokon, mert erre is sajnos számítani lehetett, és foglalkoztatott is a gondolat.


Álmunkban többnyire a napi (heti, stb.) eseményeket, a minket foglalkoztató gondolatokat dolgozza fel az agyunk, legalább is az én (meg pár tudós) véleményem szerint.


Ezért is volt fura az álom. Érzelmi hatások sem maradnak meg bennem ennyire, felébredés után általában nem emlékszem az álmaimra.

Néha igen, de nem ennyire pontosan és részletesen, mint most. Nincsenek zagyvaságok, ahogy az álmaimban általában. Olyan emlék, mintha este ténylegesen elmentem volna egy jósnőhöz.

2013. júl. 31. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdés író. Írjál ide valami két naponta, egy hónapon keresztül! Így tudni fogjuk, hogy minden rendben veled! :)
2013. aug. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valaki más baját veszed magadra. Veled minden oké, akivel foglalkozol ott a baj.
2013. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
élsz még?:)
2017. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!