Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban a testemben és azon...

Álmomban a testemben és azon kívűl is vagyok és látom magam, mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem anyukámat hogy ő hogyan szokott álmodni és ő mindig csak a saját testében volt, én pedig egész életemben úgy álmodtam magam hogy kint is voltam meg bent is a testemben. És sokszor nem azt a testet látom aki vagyok, szóval mintha más ember lennék álmomban, de persze a lelkem és az érzéseim ugyan azok.

2013. aug. 1. 12:36
 1/8 DNY válasza:
Szia, ez érdekes dolog, én is mindig saját testemben álmodok. Sajnos nem tudok szakszerű választ adni :)
2013. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szabadabb, nyitottabb vagy álmodban, mint mások, mert ösztönösen (mások ezt sok erőfeszítssel tanulják meg) ki tudsz szállni a testedből, amikor nincs rá éppen szükséged, és anélkül kalandozol álmodban. Olyan, mintha levennél egy ruhadarabot, amire épp nincs szükséged, ott van, tudod, hogy a tiéd, majd reggel újra bele kell bújnod, de amíg álmodsz, addig jobb ruha nélkül. Mintha meztelenül aludna a lelked, levetkőzi magáról a testet. Te ilyen lelki nudista vagy. :)
2013. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ez a lelki nudizmus jól hangzik :D
2013. aug. 1. 19:03
 4/8 anonim válasza:
én is úgy hallottam hogy ha álmodban kintről látod a tested akkor a lelked elhagyta azt (nekem is volt ilyen sőt azzal is tudom bizonyítani h éreztem fizikailag is h a lelkem vissza szál a testemben ) és az hogyha más testét látod de a tied a lélek meg minden akkor nem kizárt hogy egy másik életedből láttad meg magad egy másik testben
2013. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hihetetlen.:o enis pont igy vagyok az almaimmal..mindig is azthittem hogy csak nekem vannak ilyen fura almaim es eddig nem is ertettem oket..enis sokszor lattam magam egy masik testben,akit meg soha nem is lattam.Sokszor elgondolkodtam az almomban!! Most ki vagyok en?
2013. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nem gondolkodtam álmomban azon hogy tényleg az vagyok e, csak simán tudtam hogy én vagyok, de álmodtam már elég fura dolgokat is ezen kívül pl hogy: Álmomban gyerekként láttam magam, ugyan így hogy kívülről is meg bellülről is, és a szobámban volt egy szellem (annak tudom leírni, nem volt arca meg ilyenek csak tejszerű köd volt meg az emberi alakja) és mondtam neki álmomban hogy mennyen el (mert féltem) de ő nem ment el, átfutottam a másik szobában hogy mondjam anyuméknak hogy ott van egy szellem, de ők nem látták, és utána vissza mentem a szobámban és a szellem, megfogta az arcom hogy rá nézzek és azt mondta hogy "azért vagyok itt mert te is itt vagy". Elég para álom volt és régebben álmodtam ezt de annyira megmaradt hogy még most is emlékszem minden részletére
2013. aug. 1. 20:37
 7/8 anonim válasza:
amúgy ha az a szellem nem ártani akart akkor elég valószínűnek tartom h azért mondta h miattad van itt mert így akart üzenni neked az őrangyalod h ő ott van veled
2013. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem akart ártani, csak ugye bevoltam rezelve álmomban hogy szellemet látok. Amúgy azóta az álom óta nem félek a szobámban este, mert elötte voltak különös dolgok amitől megijedtem :D
2013. aug. 2. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!