Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?

Mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Álmomban egy kastélyban voltam,ahonnan egy erkély nyílt.A szobában,ahol voltam,volt rajtam kívűl valami előkelő ember,úgy volt öltözve,mint régen a nemesek,hercegek,ilyen 25-30 éves lehetett.Azt mondta nekem,hogy "már csak te maradtál",majd hirtelen kővé változott.Erre odamentem a nyitott erkélyajtóhoz,és láttam,ahogy egy tornádó közelít felém,majd hirtelen felébredtem.Nagymamám nagyon hisz a horoszkópban,meg ilyen dolgokban (itt leszögezném,hogy nem),és szerinte én még "nagyon sokra vihetem".Ezt jóval ezután az álmom után mondta,pedig nem is meséltem neki soha. Szerintetek?

Amúgy 18/F


2013. aug. 6. 23:45
 1/2 A kérdező kommentje:
*itt leszögezném hogy én nem
2013. aug. 6. 23:46
 2/2 anonim válasza:
Jó kérdés, van/lesz valami amit csak te tudsz/fogsz tudni és ez segíthet sokaknak de lehet hogy csak egy álom volt :)
2013. aug. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!