Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges egy álmot folytatni...

Lehetséges egy álmot folytatni? ÉS mit jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Ma reggel azt álmodtam, hogy a mostani barátnőm húgával, sétáltunk egy ködös parkban, közben olyan szép dolgokat mondtunk egymásnak, emlékszem, az álmom két nagy cselekményét ölelte fel. Az első nap volt a séta a sötét parkban, aztán felmentem egy ismeretlen lakásba, ahol egér neki ment a lábamnak. Második nap ugyanúgy sétáltunk, de akkor már szeretgettük(nem szexeltünk!) egymást, aztán hazakísértem, ahol volt a barátnőm, és a bátyja, és innentől vége.

Azért érdekelne mert nem tudom hogy az agyam mit akart még ezután generálni/elhitetni velem, na meg az is hogy mi lesz még a lánnyal. Amúgy meg vonzónak találom a lányt, csak eddig nem tudtam hogy érzek iránta valamit.



2013. aug. 8. 02:33
 1/1 anonim ***** válasza:
29%
Te hülye barom ez csak egy álom...
2013. aug. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!